Gitar Türü:
Sap Malzemesi:
Gövde Malzemesi:
Perde Sayısı:
Tel Sayısı:
Tel Türü:
Burgu Tipi:
Nikel Kaplama
Skala Uzunluğu:
65 cm

Valencia VC104C Klasik Gitar Fiyatları

VALENCIA VC104TCBK KLASİK GİTAR 4/4 SİYAH CUTAWAY SAP ÇELİKLİ

Satıcı: Amazon.com.tr

4.480,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

1 4490.27
Valencia VALENCIA VC104TC

Satıcı: Simge Müzik

4.306,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 4306.50
Valencia Vc104Tc Naturel Klasik Gitar

Satıcı: 7notaMüzik

4.526,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 4526.09
VALENCIA VC104TC KLASİK GİTAR 4/4 NATUREL CUTAWAY SAP ÇELİKLİ

Satıcı: imece müzik

4.806,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

4 4816.12
Valencia VALENCIA VC104TCBK

Satıcı: Empathy Müzik Aletleri Mağazaları

4.882,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 4882.45
Vc104Tc Klasik Gitar 4/4 Kılıf Pena

Satıcı: Genç Müzik

4.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

6 4909
Valencia Vc104tc Klasik Gitar 5.839,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 5839.76
Valencia Vc104tcbk Klasik Gitar 5.839,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 5839.76
Valencia VC104TC Klasik Gitar-Naturel Cutaway (Başlangıç Seviyesi) Sap Ayar Çeliği (Truss Rod), Kesik Kasa (Cutaway) ile Üst Perdelere Kolay Erişim ve Parlak Naturel Bitiş

Satıcı: EZGİCAN MÜZİK

6.828,76 TL + Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

9 6838.76
Valencia VC104TCBK Klasik Gitar Cutaway (Siyah) Kesik Kasa-Sap Çelikli-Modern Görünüm

Satıcı: EZGİCAN MÜZİK

6.828,76 TL + Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

10 6838.76
VALENCIA VC104TC Klasik Gitar 4/4 Natural Cutaway Sap Çelikli

Satıcı: RHN MUSİC

8.131,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 8131.07

Valencia VC104C Klasik Gitar Fiyat Geçmişi

Valencia VC104C Klasik Gitar Temel Özellikleri

Nikel Kaplama
65 cm

Valencia VC104C Klasik Gitar Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

GÖVDE ÖZELLİKLERİ

• Gövde Malzemesi Ihlamur
• Yan Malzemesi Ihlamur
• Arka Malzemesi Ihlamur

SAP ÖZELLİKLERİ

• Sap Malzemesi Nato
• Köprü Malzemesi Akça
• Eşik Malzemesi NuBone XB
• Klavye Malzemesi Akça
• Perde Sayısı 19 perdeli
• Tel Sayısı 6 telli
• Tel Türü Naylon Metal
• Burgu Tipi Nikel Kaplama

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Siyah Naturel
• Skala Uzunluğu 65 cm
• Üst Eşik Genişliği 5 cm

Valencia VC104C Klasik Gitar İle En Çok Karşılaştırılan Gitarlar

Valencia VC104C Klasik Gitar Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.