Gitar Türü:
Sap Malzemesi:
Gövde Malzemesi:
Perde Sayısı:
Tel Sayısı:
Tel Türü:
Burgu Tipi:
Nikel Kaplama
Skala Uzunluğu:
65 cm

Valencia VC104CE Elektro Klasik Gitar Fiyatları

VALENCIA VC104TCE ELEKTRO KLASİK GİTAR, 4/4, NATUREL, SAP ÇELİKLİ

Satıcı: CENGİZ SANAT EVİ

6.289,15 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 6299.15
VALENCIA VC104TCEBK ELEKTRO KLASİK GİTAR, 4/4, SİYAH, SAP ÇELİKLİ

Satıcı: CENGİZ SANAT EVİ

6.289,15 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 6299.15
Vc104Tce Elektro Klasik Gitar 4/4 Kılıf Pena

Satıcı: Genç Müzik

6.542,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

3 6552
Vc104Cebk Elektro Klasik Gitar Siyah

Satıcı: Genç Müzik

7.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

4 7500
VALENCIA VC104TCE ELEKTRO KLASİK GİTAR, 4/4, NATUREL, SAP ÇELİKLİ

Satıcı: Cengiz Sanat Evi

6.659,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 6659.10
VALENCIA VC104TCEBK ELEKTRO KLASİK GİTAR, 4/4, SİYAH, SAP ÇELİKLİ

Satıcı: Cengiz Sanat Evi

6.659,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 6659.10
VALENCIA VC104TCE ELEKTRO KLASİK GİTAR SAP ÇELİKLİ 4/4 NATUREL

Satıcı: Amazon.com.tr

6.825,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

7 6835.05
VALENCIA VC104TCEBK

Satıcı: Öner Yavuz Müzik Aletleri

7.019,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 7029
VALENCIA VC104TCE Elektro Klasik Gitar 4/4 Sap Çelikli Naturel

Satıcı: MusicShop

7.819,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 7819.00
Valencia Vc104tce Elektro Klasik Gitar (Kılıf-Pena) 8.273,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

10 8273.55
Valencia Vc104tcebk Klasik Gitar 9.009,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

11 9009.75
Valencia Vc104tcebk Elektro Klasik Gitar 4/4 Siyah Sap Çelikli

Satıcı: Diyez Müzik Park

9.752,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

12 9752.80
VALENCIA VC104TCE Elektro Klasik Gitar 4/4 Sap Çelikli Naturel

Satıcı: RHN MUSİC

10.157,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 10157.09

Valencia VC104CE Elektro Klasik Gitar Fiyat Geçmişi

Valencia VC104CE Elektro Klasik Gitar Temel Özellikleri

Nikel Kaplama
65 cm

Valencia VC104CE Elektro Klasik Gitar Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

GÖVDE ÖZELLİKLERİ

• Gövde Malzemesi Ihlamur
• Yan Malzemesi Ihlamur
• Arka Malzemesi Ihlamur

SAP ÖZELLİKLERİ

• Sap Malzemesi Nato
• Köprü Malzemesi Akça
• Eşik Malzemesi Plastik
• Klavye Malzemesi Akça
• Perde Sayısı 19 perdeli
• Tel Sayısı 6 telli
• Tel Türü Naylon Metal
• Burgu Tipi Nikel Kaplama

ELEKTRİK ÖZELLİKLERİ

• Kontrolcü Ses 4-Bant EQ

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Siyah Naturel
• Skala Uzunluğu 65 cm
• Üst Eşik Genişliği 5 cm

Valencia VC104CE Elektro Klasik Gitar Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.