Gitar Türü:
Sap Malzemesi:
Gövde Malzemesi:
Perde Sayısı:
Tel Sayısı:
Tel Türü:
Burgu Tipi:
Nikel Kaplama
Skala Uzunluğu:
65 cm

Valencia VC204L Klasik Gitar Fiyatları

VALENCIA VC204L KLASİK GİTAR, SCALE 4/4, SOLAK, NATUREL MAT, KAPAK

Satıcı: Genç Müzik

4.373,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 4383.33
Valencia Vc204L Solak Klasik Gitar

Satıcı: MyDukkan

4.562,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 4562.46
KLASİK GİTAR, SCALE 4/4, SOLAK, NATUREL MAT, KAPAK

Satıcı: Empathy Müzik Aletleri Mağazaları

4.873,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 4873.08
Valencia Vc204L Solak Klasik Gitar

Satıcı: oneryavuzmuzik

4.987,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 4987.84
VALENCIA VC204L SOLAK KLASİK GİTAR 4/4 NATUREL MAT - SOLAK MODEL -

Satıcı: Genç Müzik

5.289,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

5 5289.24
VALENCİA VC204L KLASİK SOLAK GİTAR NATUREL MAT

Satıcı: İmece Müzik

5.384,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 5384.47
VALENCIA Klasik Gitar Vc204l 4/4, Solak + D'addario Ej27n 4/4 Normal Tension Klasik Gitar Teli

Satıcı: Empathy Müzik Aletleri Mağazaları

5.521,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

7 5521.49
VALENCIA VC204L

Satıcı: DİYEZ MÜZİK PARK

5.528,19 TL + Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

8 5538.19
VALENCIA VC204L

Satıcı: Diyez Müzik Park

6.008,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

9 6018.9
Valencia VC204L Klasik Gitar Solak 4/4 (Naturel Mat) Solaklar İçin-Mat Cila-Ergonomik

Satıcı: EZGİCAN MÜZİK

6.816,60 TL + Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

10 6826.6

Valencia VC204L Klasik Gitar Fiyat Geçmişi

Valencia VC204L Klasik Gitar Temel Özellikleri

Nikel Kaplama
65 cm

Valencia VC204L Klasik Gitar Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Gitar Türü Klasik
• Gitar Tipi Standart
• Diğer Özellikler Solak Gitar

GÖVDE ÖZELLİKLERİ

• Gövde Malzemesi Ladin
• Yan Malzemesi Nato
• Arka Malzemesi Nato

SAP ÖZELLİKLERİ

• Sap Malzemesi Jabon
• Köprü Malzemesi Maun
• Eşik Malzemesi Plastik
• Klavye Malzemesi Maun
• Perde Sayısı 19 perdeli
• Tel Sayısı 6 telli
• Tel Türü Naylon Metal
• Burgu Tipi Nikel Kaplama

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Naturel
• Skala Uzunluğu 65 cm
• Üst Eşik Genişliği 5 cm

Valencia VC204L Klasik Gitar Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.