Valencia VC404 Klasik Gitar

Gitar Türü:
Sap Malzemesi:
Gövde Malzemesi:
Perde Sayısı:
Tel Sayısı:
Tel Türü:
Burgu Tipi:
Altın Kaplama
Skala Uzunluğu:
65 cm

Valencia VC404 Klasik Gitar Fiyatları

VALENCIA VC404 KLASİK GİTAR, SCALE 4/4, NATUREL MAT, KAPAK SITKA

Satıcı: Amazon.com.tr

5.369,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

1 5379.4
Valencia Vc404 Klasik Gitar, Scale 4/4, Naturel Mat, Kapak Sıtka

Satıcı: GMC MUSIC STORE

5.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 5850.00
Valencia Valecia Vc404 Klasik Gitar, Scale 4/4, Aturel Mat, Kapak Sitka

Satıcı: GMC MUSIC STORE

7.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

3 7260
Valencia Vc404 Klasik Gitar, Scale 4/4, Naturel Mat, Kapak Sıtka

Satıcı: Enstrumarket

5.954,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 5954.90
Valencia Vc404 Klasik Gitar

Satıcı: rotamuzik | 1 yorum

6.230,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 6230.36
Valencia VC404 Klasik Gitar (Kılıf Hediyeli)

Satıcı: Öner Yavuz Müzik Aletleri

6.323,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

6 6333
VALENCIA Vc404 Klasik Gitar Kılıf Ve Pena Hediyeli

Satıcı: EnstruMarket

6.345,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 6345.00
VALENCIA Vc404 Klasik Gitar Kılıf Ve Pena Hediyeli

Satıcı: Genç Müzik

6.345,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 6345.00
Valencia Vc404 4/4 Klasik Gitar + Kılıf + Akort Cihazı + PenaNaturel

Satıcı: rotamuzik

6.690,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

9 6690.32
Vc404 Klasik Gitar, Scale 4/4, Naturel Mat, Kapak Sıtka

Satıcı: Genç Müzik

6.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 6860
VALENCİA VC404 KLASİK GİTAR

Satıcı: CENGİZ SANAT EVİ

7.224,15 TL + Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 7234.15
VALENCIA VC404

Satıcı: DİYEZ MÜZİK PARK

7.836,63 TL + Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

12 7846.63

Valencia VC404 Klasik Gitar Fiyat Geçmişi

Valencia VC404 Klasik Gitar Temel Özellikleri

Altın Kaplama
65 cm

Valencia VC404 Klasik Gitar Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

GÖVDE ÖZELLİKLERİ

• Gövde Malzemesi Ladin
• Yan Malzemesi Nato
• Arka Malzemesi Nato

SAP ÖZELLİKLERİ

• Sap Malzemesi Maun
• Köprü Malzemesi Gül
• Eşik Malzemesi NuBone XB
• Klavye Malzemesi Gül
• Perde Sayısı 19 perdeli
• Tel Sayısı 6 telli
• Tel Türü Naylon Metal
• Burgu Tipi Altın Kaplama

TASARIM VE ÖLÇÜLER

Valencia VC404 Klasik Gitar İle En Çok Karşılaştırılan Gitarlar

Valencia VC404 Klasik Gitar Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.