Gitar Türü:
Sap Malzemesi:
Gövde Malzemesi:
Perde Sayısı:
Tel Sayısı:
Tel Türü:
Burgu Tipi:
Altın Kaplama
Skala Uzunluğu:
65 cm

Valencia VC564 Klasik Gitar Fiyatları

Vc564Bsb Klasik Gitar, Scale 4/4, Kahve Sunburst Parlak 869720485937

Satıcı: Öner Yavuz Müzik Aletleri

7.834,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 7844
VALENCIA VC564BSB KLASİK GİTAR, 4/4, KAHVE SUNBURST PARLAK

Satıcı: Cengiz Sanat Evi

7.649,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 7649.10
Valencia Vc564 Natural Klasik Gitar

Satıcı: oneryavuzmuzik

7.709,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 7709.68
Vc564 Klasik Gitar 4/4 Naturel Parlak

Satıcı: Öner Yavuz Müzik Aletleri

7.834,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

4 7844
VALENCIA VC564 KLASİK GİTAR, 4/4, NATUREL PARLAK

Satıcı: CENGİZ SANAT EVİ

7.861,65 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 7871.65
Valencia VALENCIA VC564BSB

Satıcı: Enstrumarket

7.938,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 7938.72
Valencia Vc564 Natural Klasik Gitar

Satıcı: MyDukkan

7.958,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 7958.83
VALENCIA VC564BSB KLASİK GİTAR, 4/4, KAHVE SUNBURST PARLAK

Satıcı: CENGİZ SANAT EVİ

8.074,15 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 8084.15
VALENCIA VC564 4/4 Klasik Gitar - Naturel Parlak (Orta Seviye) | Üst Segment Sitka Ladin Kapak, Cev

Satıcı: Öner Yavuz Müzik Aletleri

8.617,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 8617.00
Valencia VC564 Natural Klasik Gitar

Satıcı: MyDukkan

8.715,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

10 8725.25
VALENCIA VC564 4/4 Klasik Gitar - Naturel Parlak (Orta Seviye) | Üst Segment Sitka Ladin Kapak, Cev

Satıcı: Ezgican Müzik & Sanat

11.509,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 11509.54

Valencia VC564 Klasik Gitar Fiyat Geçmişi

Valencia VC564 Klasik Gitar Temel Özellikleri

Altın Kaplama
65 cm

Valencia VC564 Klasik Gitar Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

GÖVDE ÖZELLİKLERİ

• Gövde Malzemesi Ladin
• Yan Malzemesi Ceviz
• Arka Malzemesi Ceviz

SAP ÖZELLİKLERİ

• Sap Malzemesi Maun
• Köprü Malzemesi Abanoz
• Eşik Malzemesi NuBone XB
• Klavye Malzemesi Abanoz
• Perde Sayısı 19 perdeli
• Tel Sayısı 6 telli
• Tel Türü Naylon Metal
• Burgu Tipi Altın Kaplama

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Naturel Kahverengi
• Skala Uzunluğu 65 cm
• Üst Eşik Genişliği 5 cm

Valencia VC564 Klasik Gitar Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.