Apple AirTag 4'lü (4 Adet)

Kullanım Yeri:
Bağlantı Tipi:
Kullanım Süresi:
365 gün
Pil Özellikleri:
Pil
Uygulama Desteği:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Titreşim:
Yok
Alarm:
Var

Apple AirTag 4'lü (4 Adet) Fiyatları

Apple Airtag 4'Lü Paket Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

3.419,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 3419.10
Apple Airtag (4'lü Paket)

Satıcı: Trendyol

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

2 3999.00
Apple Airtag (4 Pack)

Satıcı: Mobiloomm

4.214,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 4214.00
Apple AirTag 4’lü paket

Satıcı: Sihirlishop

4.272,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 4282.99
Apple Airtag (4 Pack)

Satıcı: Koycebine

4.307,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 4307.30
Apple Airtag 4'Lü Paket Beyaz

Satıcı: Sihirlishop

4.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 4699.00
Apple AirTag Akıllı Takip Cihazı 4'lü Paket gri

Satıcı: mobiloom

4.784,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 4784.13
Apple Airtag (4 Pack)

Satıcı: Koycebine

4.891,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

8 4891.55
Apple Airtag (4 Pack)

Satıcı: Hepsiburada | 1188 yorum

4.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 4899.00
Apple Airtag (4'lü Paket)

Satıcı: NicGsm

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

10 4999.00
APPLE AirTag 2. Nesil MFEA4ZF/A (4 Adet)

Satıcı: MEDIAMARKT

5.390,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

11 5390.00
Apple Airtag (4 Pack)

Satıcı: Sihirli Shop | 1188 yorum

5.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 5449.00
Apple Airtag 4'Lü Paket Beyaz

Satıcı: Koycebine

5.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 5899.00
Apple AirTag Akıllı Takip Cihazı 4'lü Paket gri

Satıcı: koycebine

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

14 5999.00

Apple AirTag 4'lü (4 Adet) Fiyat Geçmişi

Apple AirTag 4'lü Ürün Ailesi

Apple AirTag 4'lü (4 Adet) Temel Özellikleri

365 gün
Pil
Var
Yok
Var
Mıknatıs:
Yok

Apple AirTag 4'lü (4 Adet) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Bluetooth UWB
• Pil Özellikleri Pil
• Kullanım Süresi 365 gün

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Genişlik 32 mm
• Derinlik 32 mm
• Yükseklik 8 mm
• Ağırlık 11 g

Apple AirTag 4'lü (4 Adet) Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Hakan A** Profil Resmi

1 yorum

Hakan A** bu tur cihazlarda GPS yok ama GPS Takip Cihazı aramalarinda bu tur anlik takip ile alakasi olmayan cihazlar cikiyor
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla
1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.