Huion 420 Grafik Tablet

Pilsiz Kalem:
Yok
Kalemi Eğimli Kullanabilme:
Yok
Ekran:
Yok
Özelleştirilebilir Tuş:
Yok
Bağlantı Tipi:
Kalem Basınç Seviyesi:
Kalem Çözünürlüğü:
Kullanım Alanı:

Huion 420 Grafik Tablet Fiyatları

Huion 420 Grafik Çizim Tableti - Siyah

Satıcı: Apstore

959,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 959.00
Huion 420 Grafik Çizim Tableti 4x2.23-İnc

Satıcı: Teknospace

949,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 949.05
Huion 420 Grafik Tablet Çizim Tableti 4X2.23-İnc

Satıcı: Teknospace

954,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 954.10
Huion 420 Grafik Çizim Tableti 4X2.23-İnc

Satıcı: Teknospace

959,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 959.00
Huion 420 Grafik Tablet Kullanım Kılavuzu Ile Birlikte

Satıcı: APSTORE TİCARET

969,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 969.99
Huion 420 Grafik Çizim Tableti 4x2.23-İnc

Satıcı: teknospace

989,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 989.11
Huion 420 Grafik Tablet Çizim Tableti 4x2.23-İnc

Satıcı: teknospace

989,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 989.11
HUION 420 4x2.23 inç Grafik Tabletler OSU! Mac/Windows için Grafik Tablet Signaturpad - Home-Office & E-öğrenme için ideal (siyah)

Satıcı: Teknospace

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

8 1009
Huion 420 10,2 x 5,7 cm inç Taşınabilir Akıllı Stylus Dijital Tablet Professional Signature Pad Siyah

Satıcı: Teknospace

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

9 1009
Huion 420 OSU Grafik Tablet

Satıcı: Teknospace

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

10 1009
Huion 420 Grafik Tablet Kullanım Kılavuzu Ile Birlikte

Satıcı: Teknospace

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 999.00
Huion 420 4 x 2.23" Grafik Tablet gri-siyah

Satıcı: teknospace

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 999.00
Huion 420 Grafik Tablet Çizim Tableti 4x2.23-İnc

Satıcı: Teknospace

1.044,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

13 1044.05
Huion 420 Grafik Tablet Çizim Tableti 4X2.23-İnc Siyah

Satıcı: teknospace | 4 yorum

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

14 1299.00

Huion 420 Grafik Tablet Fiyat Geçmişi

Huion 420 Grafik Tablet Temel Özellikleri

Yok

Huion 420 Grafik Tablet Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

KULLANIM ÖZELLİKLERİ

• Bağımsız Çalışabilme Yok
• Ekran Yok
• Kullanım Alanı 4.9 inç
• Kullanım Yüzeyi 106x65 mm
• Çoklu Dokunmatik Yok
• Özelleştirilebilir Tuş Yok
• Kalemi Eğimli Kullanabilme Yok
• Pilsiz Kalem Yok

TEKNİK ÖZELLİKLER

BAĞLANTI VE GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablolu
• USB Var
• USB Tipi USB Mini-B
• Güç Kaynağı AC/DC

FİZİKSEL ÖZELLİKLER

• Renk Seçenekleri Siyah
• Genişlik 176 mm
• Yükseklik 111 mm
• Derinlik 8 mm
• Ağırlık 167 g

Huion 420 Grafik Tablet Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.