Pilsiz Kalem:
Var
Kalemi Eğimli Kullanabilme:
Var
Ekran:
Var
Özelleştirilebilir Tuş:
Var
Ekran Çözünürlüğü:
Full HD (1920x1080p)
Net Görüş Açısı:
178 °
Bağlantı Tipi:
Kalem Basınç Seviyesi:

XP-Pen Artist 13.3 Pro Grafik Tablet Fiyatları

XP-Pen Artist 13.3 Pro V2 Grafik Ekran Tablet

Satıcı: Kaplantis

16.940,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

1 16940.00
Xp-Pen Artist 13.3 Pro V2 Grafik Ekran Tablet

Satıcı: kaplantis

17.141,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 17141.70
XP Pen Artist 13.3 Pro 13.3" IPS Grafik Tablet ve Stand

Satıcı: TEKNOPLANET

17.639,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

3 17639.00
XP-Pen Xp Pen Artist 13.3 Pro 13.3" Led Ips 1920x1080 Grafik Tablet

Satıcı: Teknoplanet

17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 17999.00
XP-Pen Artist 13.3 Pro Grafik Ekran Tablet

Satıcı: Teknoplanet

17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 17999.00
XP Pen Artist 13.3 Pro 13.3" IPS Grafik Tablet ve Stand

Satıcı: TEKNOPLANET

18.049,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 18049.05
XP-Pen Artist PRO 13.3" 133PRO Grafik Tablet

Satıcı: TEKNOPLANET

18.049,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 18049.05
Xp Pen Artist 13.3 Pro 13.3" Ips Grafik Tablet Ve Stand

Satıcı: TEKNOPLANET

18.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 18999.00
XP-Pen Artist 13.3 Pro V2 Grafik Ekran Tablet

Satıcı: Kaplantis

20.166,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 20166.70
Xp-Pen Artist 13.3 Pro V2 Grafik Tablet 13.3 inç Ekran, USB-C Bağlantı ve Geniş Uyumluluk - Siyah

Satıcı: Kaplantis

20.166,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 20166.90

XP-Pen Artist 13.3 Pro Grafik Tablet Fiyat Geçmişi

XP-Pen Artist 13.3 Pro Grafik Tablet Temel Özellikleri

Var
Full HD (1920x1080p)
178 °
Kalem Çözünürlüğü:
Kontrast:
1000 :1
Okuma Hızı:
Kullanım Alanı:
Tepki Süresi:
14 ms

XP-Pen Artist 13.3 Pro Grafik Tablet Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

KULLANIM ÖZELLİKLERİ

• Bağımsız Çalışabilme Yok
• Ekran Var
• Ekran Çözünürlüğü Full HD (1920x1080p)
• Ekran Teknolojisi IPS
• Net Görüş Açısı 178 °
• Kullanım Alanı 13.3 inç
• Kullanım Yüzeyi 293x165 mm
• Çoklu Dokunmatik Yok
• Özelleştirilebilir Tuş Var
• Özelleştirilebilir Tuş Sayısı 8 adet
• Kalemi Eğimli Kullanabilme Var
• Kalem Eğim Açısı 60 °
• Pilsiz Kalem Var

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kalem Basınç Seviyesi 8192 PPL
• Kalem Çözünürlüğü 5080 LPI
• Okuma Hızı 220 PPS
• Kontrast 1000 :1
• Tepki Süresi 14 ms
• Renk Sayısı 16.7 milyon

BAĞLANTI VE GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablolu
• USB Var
• USB Tipi USB Tip-C
• Güç Kaynağı AC/DC

FİZİKSEL ÖZELLİKLER

• Renk Seçenekleri Siyah
• Genişlik 390 mm
• Yükseklik 250 mm
• Derinlik 13 mm

XP-Pen Artist 13.3 Pro Grafik Tablet İle En Çok Karşılaştırılan Grafik Tablet

XP-Pen Artist 13.3 Pro Grafik Tablet Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.