Pilsiz Kalem:
Var
Kalemi Eğimli Kullanabilme:
Yok
Ekran:
Yok
Özelleştirilebilir Tuş:
Var
Bağlantı Tipi:
Kalem Basınç Seviyesi:
Kalem Çözünürlüğü:
Okuma Hızı:

XP-Pen Star 03 V2 Grafik Tablet Fiyatları

Xp Pen Star03V2, 10X6” Grafik Tablet

Satıcı: TEKNOPLANET

3.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

1 3159
XP-Pen Star03 V2 8192 Seviye 5080LPI Profesyonel Grafik Tablet

Satıcı: TEKNOPLANET

3.107,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

2 3107.16
Xp-Pen Star03 V2 8192 Seviye 5080Lpı Profesyonel Grafik Tablet

Satıcı: TEKNOPLANET

3.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 3149.00
XP-Pen Star03 V2 8192 Seviye 5080LPI Profesyonel Grafik Tablet

Satıcı: Teknoplanet

3.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 3399.00
Xp-Pen Star03 V2 Profesyonel Grafik Tablet 10 inç Aktif Alan 8192 Seviye Hassasiyet ile Siyah

Satıcı: TEKNOPLANET | 133 yorum

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 3499.00
Xp-Pen Star03 V2 Grafik Tablet 8192 Seviye 5080LPI Basınç Hassasiyeti ile Profesyonel Kullanım İçin Siyah

Satıcı: TEKNOPLANET | 6 yorum

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 3499.00
Xp-Pen Star03 V2 8192 Seviye 5080Lpi Profesyonel Grafik Tablet

Satıcı: Toy Fox

5.875,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 5875.74
Xp-Pen Star 03 V2 Grafik Tablet

Satıcı: Toy Fox

6.174,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 6174.04
Xp-Pen Star03 V2 8192 Seviye 5080Lpi Profesyonel Grafik Tablet (Çok Renkli)

Satıcı: Toy Fox

6.871,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

9 6871.99

XP-Pen Star 03 V2 Grafik Tablet Fiyat Geçmişi

XP-Pen Star 03 V2 Grafik Tablet Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Kullanım Alanı:

XP-Pen Star 03 V2 Grafik Tablet Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

KULLANIM ÖZELLİKLERİ

• Bağımsız Çalışabilme Yok
• Ekran Yok
• Kullanım Alanı 12.2 inç
• Kullanım Yüzeyi 260x170 mm
• Çoklu Dokunmatik Yok
• Özelleştirilebilir Tuş Var
• Özelleştirilebilir Tuş Sayısı 8 adet
• Kalemi Eğimli Kullanabilme Yok
• Pilsiz Kalem Var

TEKNİK ÖZELLİKLER

BAĞLANTI VE GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablolu
• USB Var
• USB Tipi USB Tip-C
• Güç Kaynağı AC/DC

FİZİKSEL ÖZELLİKLER

• Renk Seçenekleri Siyah
• Genişlik 360 mm
• Yükseklik 210 mm
• Derinlik 8 mm
• Ağırlık 610 g

XP-Pen Star 03 V2 Grafik Tablet Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.