Miu Miu 52YS-5AK06S

Kullanıcı Tipi:
Cam Materyali:
Çerçeve Materyali:
Cam Rengi:
Pembe
Çerçeve Rengi:
Altın
UV Koruması:
Var
Polarize:
Yok
Ayna:
Yok

Miu Miu 52YS-5AK06S Fiyatları

Miu Miu 0MU 52YS 5AK06S 54 Kadın Güneş Gözlüğü

Satıcı: Ersun Optik

12.273,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 12283.99
Miu Miu MU 52YS 5AK06S 54 Kadın Güneş Gözlüğü

Satıcı: Trendyol

12.239,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 12239.00
Mıu Mıu Mu 52ys 5ak06s 54 Güneş Gözlüğü

Satıcı: optiktuna

12.441,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 12441.73
Miu Miu Kadın Güneş Gözlüğü - Oval Altın Metal Çerçeve Kahverengi-Menekşe Degrade Cam, Degrade 0Mu 52Ys 5Ak06s 54

Satıcı: tunaoptik

12.551,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 12551.20
Miu Miu MU 52YS 5AK06S 54 Kadın Güneş Gözlüğü

Satıcı: Trend Time

13.466,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 13466.00
Mıu Mıu Mu 52ys 5ak06s 54 Güneş Gözlüğü

Satıcı: AsımOptikSaat

13.505,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 13505.60
MIU MIU 52YS 5AK06S 54 Kadın Güneş Gözlüğü

Satıcı: Kalay Optik

15.120,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 15120.00
Miu Miu 0MU 52YS 5AK-06S 54

Satıcı: Emre Optik Deppo

15.960,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 15960.00
Miu Miu 0Mu 52Ys 5Ak06S 54 Güneş Gözlüğü,5Ak06S

Satıcı: Soysal Grup Optik

16.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 16910
Miu Miu Mu 52Ys 5Ak06s 54 Kadın Güneş Gözlüğü

Satıcı: Turkuaz Time

24.927,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 24927.80

Miu Miu 52YS-5AK06S Fiyat Geçmişi

Miu Miu 52YS-5AK06S Temel Özellikleri

Pembe
Altın
Var
Yok
Ayna:
Yok
Degrade:
Var

Miu Miu 52YS-5AK06S Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kullanıcı Tipi Kadın
• UV Koruması Var
• Polarize Yok
• Degrade Var
• Ayna Yok

GÖRSEL ÖZELLİKLER

• Çerçeve Formu Dairesel
• Çerçeve Tipi Oval
• Çerçeve Materyali Metal
• Çerçeve Rengi Altın
• Cam Materyali Organik
• Cam Rengi Pembe
• Sap Rengi Pembe

ÖLÇÜLER

• Ekartman 54 mm
• Köprü Uzunluğu 21 mm
• Sap Uzunluğu 125 mm

Miu Miu 52YS-5AK06S Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.