Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Adata Premier Pro 1 TB 4K Micro SD Hafıza Kartı (100MB/sn-85MB/sn)
9.136,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
19 dk önce
1 9136.00
Adata 1tb Premıer Pro AUSDX1TUI3V30SA2-RA1 Mıcro-Sd Hafıza Kartı
Satıcı: aser_internet
13.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 13599.00
Adata Ausdx1tuı3v30sa2-Ra1 Hafıza Kartı 1 Tb Microsdxc Uhs-I, Ausdx1tuı3v30sa2-Ra1
Satıcı: ylmzhome
18.136,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 18136.30
Adata AUSDX1TUI3V30SA2-RA1 1 TB Premier Pro A2 V30 SDXC microSD Hafıza Kartı Satıcı: Erenler Ticaret
19.501,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
4 19501.35
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ