Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Delkin Devices 64GB Power MicroSDXC UHS-II 2000X 300MB/s V90 Hafıza Kartı Satıcı: FOTO ÇARŞI
5.444,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 5444.07
Delkin Devices 64 GB Power MicroSDXC Uhs-ıı 2000x 300Mb/s V90 Hafıza Kartı
6.143,32 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
2 6143.32
Delkin Devices Delkin 64GB Power UHS-II (V90) Micro SD Hafıza Kartı 4K Video Desteği ile Dayanıklı Tasarım
Satıcı: FOTOÇARŞI
6.945,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
3 6945.36
Delkin Devices 32 GB Power microSDHC UHS-II (U3/V90). 64GB Satıcı: FOTOÇARŞI
7.192,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 sn önce
4 7202.9
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ