Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BİLİŞİMSE
822,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
1 822.85 Kingston Sdg3-256Gb 256Gb Sdxc Canvas Go Plus 170R C10 Uhs-I U3 V30 Hafiza KartiSatıcı: OCCUSİS
844,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
2 844.32 Kingston, Canvas Go! Plus 256GB SD Hafıza Kartı,SDG3/256GB, 170MB/s - 90MB/s Okuma Yazma, UHS-I, U3, V30, DLSR, 4K Video KaydıSatıcı: Amazon.com.tr
911,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
3 911.93 Kingston Canvas Go Plus 256 GB SDXC 170 MB/s C10 UHS-I U3 V30 SDG3/256GB SD KartSatıcı: SMALLMAN
911,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
4 911.93 Kingston Canvas Go Plus 256GB Class 10 USH-I Hafıza Kartı SGD3/256GBSatıcı: Smallman | 11 yorum
925,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 925.84 Kingston SDG3/256GB SD Canvas Go+ Class 10 Hafıza KartıSatıcı: bilisimse
926,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
6 926.90 Kıngston 256 GB SD Canvas Go+ SDG3/256 GB Hafıza KartıSatıcı: Smallman
929,59 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
7 929.59 KINGSTON 256GB SD Canvas Go+ SDG3/256GBSatıcı: UZMANLARPC
930,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
8 930.86 Kıngston 256 GB SD Canvas Go+ SDG3/256 GB Hafıza KartıSatıcı: Uzmanlarpc
956,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
9 956.94 Kingston SDG3/256GB 256 GB 170/90Mb/s SDXC Canvas Go Plus 170R C10 UHS-I SD KartıSatıcı: DİJİMARKTR
973,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
10 973.09 Kingston Canvas Go Plus 256 GB SDXC 170 MB/s C10 UHS-I U3 V30 SDG3/256GB SD KartSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
1.011,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
11 1011.20 Kingston Sdg3-256Gb 256Gb Sdxc Canvas Go Plus 170R C10 Uhs-İ U3 V30 Hafıza KartıSatıcı: pazareyle
1.103,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
12 1103.66 Kingston Canvas Go Plus 256 GB SDXC 170 MB/s C10 UHS-I U3 V30 SDG3/256GB SD KartSatıcı: onlinealisverisyap
1.109,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
13 1109.30 Kingston Sdg3-256Gb 256Gb Sdxc Canvas Go Plus 170R C10 Uhs-İ U3 V30 Hafıza KartıSatıcı: cicen fotografcilik ltd.şti | 3 yorum
1.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 1199.00 Kingston SD 256GB CANVAS GO SDG3/256GB Class10 Hafıza KartıSatıcı: Arey Teknoloji
1.241,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
15 1241.63