Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:
SD
Hız Sınıfı:

Kingston Canvas React Plus SD (256 GB) Fiyatları

Kingston Sdr2-256Gb Canvas React Plus Sdxc Uhs-Iı 300R-260W U3 V90 For Full Hd-4K-8K Hafıza Kartı

Satıcı: Netsiparis

15.156,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 15156.10
Kingston 256GB SDXC REACT PLUS UHS-II 300R/260W U3 V90 FULL HD/4K/8K

Satıcı: netsiparis

15.503,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

2 15513
Kingston Sdr2-256Gb Canvas React Plus Sdxc Uhs-Iı 300R-260W U3 V90 For Full Hd-4K-8K Hafıza Kartı

Satıcı: Smallman

15.577,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 15577.30
Kingston SDR2-256GB Canvas React Plus SDXC UHS-II 300R-260W U3 V90 for Full HD-4K-8K Hafıza Kartı

Satıcı: teknomevo

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 15999.00
Kingston Canvas React Plus Sdr2-256gb Sdxc Uhs-ıı 300r-260w U3 V90 for Full Hd-4k-8k Hafıza Kartı 16.414,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 16414.42
KINGSTON 256GB CANVAS REACT PLUS SDR2/256GB PROFESYONEL SD HAFIZA KARTI

Satıcı: netsiparis

16.443,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

6 16443.00
KINGSTON 256GB CANVAS REACT PLUS SDR2/256GB PROFESYONEL SD HAFIZA KARTI

Satıcı: SMALLMAN

16.593,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 16593.57
KINGSTON 256GB CANVAS REACT PLUS SDR2/256GB PROFESYONEL SD HAFIZA KARTI

Satıcı: netsipariş

16.633,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 16633.20
KINGSTON 256GB CANVAS REACT PLUS SDR2/256GB PROFESYONEL SD HAFIZA KARTI

Satıcı: ONMARKTR

17.354,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

9 17354.38
Kingston Sdr2-256Gb Canvas React Plus Sdxc Uhs-II 300R-260W U3 V90 For Full Hd-4K-8K Hafıza Kartı - Yok

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

17.703,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 17703.91

Kingston Canvas React Plus SD (256 GB) Fiyat Geçmişi

Kingston Canvas React Plus SD Ürün Ailesi

Kingston Canvas React Plus SD (256 GB) Temel Özellikleri

SD
UHS Değeri:
UHS Hız Sınıfı:
U3
Video Hız Sınıfı:
V90

Kingston Canvas React Plus SD (256 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu SD
• Yükseklik 32 mm
• Genişlik 24 mm
• Derinlik 2 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

Kingston Canvas React Plus SD (256 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.