Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Kioxia Exceria Plus G2 LMPL2M001TG2 1TB Micro SDXC Hafıza Kartı
5.809,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
38 dk önce
1 5809.00
KIOXIA 1TB Exceria Plus G2 Micro SDXC 4K 100/90MB/sn Hafıza Kartı (SD Adaptörlü) Satıcı: Dinamika Teknoloji Bilişim
7.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
2 7509
1tb Kıoxıa Excerıa Plus G2 Mıcro Sdxc 4K LMPL2M001TG2
Satıcı: Teknopa Gsm
8.360,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
3 8360.70
Kioxia 1TB EXCERIA PLUS G2 MICRO SDXC 4K LMPL2M001TG2 Satıcı: Arey Teknoloji
9.178,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
4 9178.31
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ