Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: n11
1.039,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
1 1039.00 Lexar Fly High Performance 256 GB 1066X Hafıza Kartı (160MB/S-90MB/S) 1.179,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 1179.00 Lexar FLY 256 GB MicroSDXC Hafıza KartıSatıcı: Muratazaklı Fotoğraf Malzemeleri
1.199,00 TL + Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 1209 Lexar Fly Micro SD kartı 256 GB, microSDXC UHS-I kartı, 160 MB/sn'ye kadar okuma hızı, hafıza kartı Micro SD, TF kartı, DJI drone ve aksiyon kamerası ile uyumlu (LMSFLYX256G-BNNAA)Satıcı: tripodfoto
1.316,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
4 1316.96 Lexar Fly Micro Sd Kartı 256 Gb, Microsdxc Uhs-I Kartı, - LMSFLYX256G-BNNNGSatıcı: 360Vizyon
1.350,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
5 1350.00 Lexar 256GB Fly MicroSDXC Hafıza KartıSatıcı: TRIPODFOTO
1.458,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
6 1468.72 Lexar 256GB Fly MicroSDXC Hafıza KartıSatıcı: Tripodfoto
1.458,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 1458.72