Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lexar High Endurance 64gb Micro SD 100MB V30 4K Hafıza Kartı Satıcı: 24FİLM
1.287,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
1 1287.08
Lexar High Endurance 64 GB Micro SD 100 MB V30 4K Hafıza Kartı Satıcı: 24film
1.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
2 1399.00
Lexar High Endurance 64GB Micro Sd 100MB V30 4K Hafıza Kartı
Satıcı: 24FILM
1.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 1499.00
Lexar High Endurance 64Gb Micro Sd 100Mb V30 4K Hafıza Kartı Satıcı: 24FILM
1.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
4 1499.00
Lexar High Endurance 64 GB Micro SD 100 MB V30 4K Hafıza Kartı Satıcı: toyfox
2.598,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
5 2598.99
Lexar High Endurance 64Gb Micro Sd 100Mb V30 4K Hafıza Kartı Satıcı: Toy Fox
2.598,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
6 2598.99
64 GB
1.287,08 TL
32 GB
Fiyat bulunamadı
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ