Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lexar microSDHC Kart 32GB UHS-I High Performance 633x U1 100MB/s Satıcı: Kontorland
791,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
1 801.1
32GB LEXAR 633X MICROSDHC HIGH-PERFORMANCE C10 A1 V10 U1 HAFIZA KARTI Satıcı: Vipfiyat
791,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
2 791.10
Lexar 32GB Micro SD Hafıza Kartı UHSI 633x 100MB Satıcı: Refleks Foto
849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 849.00
Lexar 32GB Micro SD Hafıza Kartı UHSI 633x 100MB Satıcı: Vipfiyat
879,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 879.00
Lexar 32GB A1 V10 U1 Hafıza Kartı UHS-I Sertifikalı Yüksek Hızlı Adaptör ile
Satıcı: Vipfiyat
890,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
5 890.00
Lexar 32GB microSDHC UHS-I 633X 95mb/sn (C10) U1+ SD Adaptor Hafıza Kartı LSDMI32GBBEU633A
Satıcı: Pamir Bilgisayar | 105 yorum
890,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
6 890.00
Lexar 32gb Lsdmı32gbb633a 633x Uyumlu Mıcrosdhc Hıgh-performance C10 A1 V10 U1 Hafıza Kartı Satıcı: Vipfiyat
890,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
7 890.00
Lexar High Performance 633X 32 GB Micro SDHC Class 10 UHS-I Hafıza Kartı + Adaptör Satıcı: micromart
890,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
8 890.00
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ