Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Lexar 32GB 633X Professional SDHC UHS-1 (Class 10) U1 Satıcı: fotozeynep
999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
1 1009
Lexar 32Gb Professinal 633X Sdhc Uhsı 95Mb S Okuma 20Mb S Yazma C10 V10 U1 Hafıza Kartı Satıcı: 24FILM
990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
2 990.00
32GB Lexar Professional 633x SDHC UHS-I cards, up to 95MB/s read 20MB/s write C10 V10 U1 Satıcı: fotozeynep
999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
3 1009
Lexar 32Gb Professinal 633X Sdhc Uhsı 95Mb S Okuma 20Mb S Yazma C10 V10 U1 Hafıza Kartı Satıcı: fotozeynep
999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
4 999.00
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ