Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Çerçeve Boyutu:
Hız Sınıfı:
UHS Değeri:

Samsung Evo Plus 2024 microSD (512 GB) Fiyatları

Samsung Evo Plus 512GB Microsd Hafıza Kartı MB-MC512SA/TR

Satıcı: Atn Elektronik | 210 yorum

5.008,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 5008.82
Samsung 512GB EVOPlus MB-MC512SA/TR MICRO-SD HAFIZA KARTI 160MB/s Distribütör Garantili

Satıcı: ATN

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 4999.00
Samsung Evo Plus MB-MC512SA/TR 512 GB 160 MB/S MicroSDXC UHS-I U3 A2 V30 Hafıza Kartı

Satıcı: Atn

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 4999.00
Samsung Evo Plus 512GB Microsd Hafıza Kartı MB-MC512SA/TR

Satıcı: İroni İstanbul | 210 yorum

5.108,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 5108.04
Samsung Evo Plus Mb-Mc512sa Class 10 Uhs-I U3 A2 V30 512 Gb Micro Sd Kart

Satıcı: COSMONY TEKNOLOJİ

5.114,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 5114.10
Samsung Evo Plus Mb-Mc512sa Class 10 Uhs-I U3 A2 V30 512 Gb Micro Sd Kart

Satıcı: COSMONY TEKNOLOJİ

5.224,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 5224.10
Samsung 512GB EVOPlus MB-MC512SA/TR MICRO-SD HAFIZA KARTI 160MB/s Distribütör Garantili

Satıcı: Cosmony Teknoloji

5.269,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 5269.00
Samsung Evo Plus Mb-Mc512Sa Class 10 Uhs-İ U3 A2 V30 512 Gb Micro Sd Kart

Satıcı: Arya Mağaza

19.997,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 19997.00
Samsung 512Gb Evo Plus Mb-Mc512Sa/Apc Micro Sd Hafıza Kartı

Satıcı: Arya Mağaza

19.997,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 19997.00

Samsung Evo Plus 2024 microSD (512 GB) Fiyat Geçmişi

Samsung Evo Plus 2024 microSD Ürün Ailesi

Samsung Evo Plus 2024 microSD (512 GB) Temel Özellikleri

UHS Hız Sınıfı:
U3
Video Hız Sınıfı:
V30

Samsung Evo Plus 2024 microSD (512 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu microSD
• Yükseklik 11 mm
• Genişlik 15 mm
• Derinlik 1 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

Samsung Evo Plus 2024 microSD (512 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.