Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sandisk Sandısk 256Gb Extreme Pro Sdcfsp-256G-G46D Compact Flash Hafıza Kartı Satıcı: fotozeynep
34.653,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
1 34653.25
SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 Hafıza Kartı, 256GB - SDCFSP-256G-G46D Satıcı: fotozeynep
35.725,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önce
2 35735
SanDisk 256GB Extreme Pro CFast 2.0 Hafıza Kartı 525 MB/s Okuma 450 MB/s Yazma Hızı ile SDCFSP-256G-G46D
Satıcı: fotozeynep
35.997,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 35997.50
Sandisk Sandısk 256GB Extreme Pro SDCFSP-256G-G46D Compact Flash Hafıza Kartı Satıcı: Erenler Ticaret
93.815,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
4 93815.23
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ
TASARIM