Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:
SD
Hız Sınıfı:

Sandisk Extreme Pro SD (256 GB) Fiyatları

256GB SD KART 300Mb/s EXTREME PRO SANDISK SDSDXDK-256G-GN4IN

Satıcı: FotomaksFotoğraf

8.015,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 8015.92
Sandisk Extreme Pro 256Gb 300/260Mb/S Sdxc Uhs-Iı U3 V90 8K/4K Hafıza Kartı Sdsdxdk-256G-Gn4ın

Satıcı: COSMONY TEKNOLOJİ

12.926,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 12926.10
Sandisk Extreme Pro 256GB 300/260MB/S Sdxc Uhs-Iı U3 V90 8k/4k Hafıza Kartı SDSDXDK-256G-GN4IN

Satıcı: Novafotograf

16.101,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 16101.03
SanDisk Extreme PRO SDHC UHS-II Hafıza Kartı V90 256 GB (300 MB/s, 8K, 4K ve Full-HD Video Kaydı, RescuePRO Deluxe, Darbeye Dayanıklı, Isıya Dayanıklı, Su Geçirmez ve Röntgen Korumalı)

Satıcı: Nova Fotoğraf

17.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 17209
SanDisk Extreme Pro 256gb 300/260mb/s Sdxc Uhs-ıı U3 V90 8k/4k Hafıza Kartı Sdsdxdk-256g-gn4ın

Satıcı: Nova Fotoğraf

17.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 17199.00
Sandisk Sdsdxdk-256g-gn4ın Extreme Pro 256 GB 300/260 Mb/s Sdxc Uhs-ıı U3 V90 8k/4k SD Kart 17.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 17199.00
Sandisk Extreme Pro 256Gb 300/260Mb/S Sdxc Uhs-Iı U3 V90 8K/4K Hafıza Kartı Sdsdxdk-256G-Gn4ın

Satıcı: ylmzhome

20.110,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 20110.20
Sandisk Extreme Pro 256GB 300/260MB/S Sdxc Uhs-Iı U3 V90 8k/4k Hafıza Kartı SDSDXDK-256G-GN4IN

Satıcı: Erenler Ticaret

20.975,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 20975.19
SanDisk Extreme Pro 256gb 300mb/s V90 UHS-II SDXC Hafıza Kartı

Satıcı: markofist

24.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 24000.00

Sandisk Extreme Pro SD (256 GB) Fiyat Geçmişi

Sandisk Extreme Pro SD Ürün Ailesi

Sandisk Extreme Pro SD (256 GB) Temel Özellikleri

SD
UHS Değeri:
UHS Hız Sınıfı:
U3
Video Hız Sınıfı:
V90

Sandisk Extreme Pro SD (256 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu SD
• Yükseklik 32 mm
• Genişlik 24 mm
• Derinlik 2 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

Sandisk Extreme Pro SD (256 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.