Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:
Hız Sınıfı:

Sandisk Extreme Pro microSD (1 TB) Fiyatları

Sandisk 1 Tb Sandısk SDSQXCD-1T00-GN6MA Extreme Pro Mıcrosd Card

Satıcı: PcKolik | 1 yorum

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 10999.00
SanDisk Extreme Pro 1TB 200/140MB/s microSDXC UHS-I A2 V30 Adaptörlü Hafıza Kartı SDSQXCD-1T00-GN6MA

Satıcı: FOTO ÇARŞI

14.543,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 14543.03
SanDisk Extreme Pro 1TB 200/140MB/s microSDXC UHS-I A2 V30 Adaptörlü Hafıza Kartı SDSQXCD-1T00-GN6MA

Satıcı: ARAS FOTO

14.549,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 14549.03
SanDisk Extreme Pro 1tb Micro Sd Hafıza Kartı 200mb/90mb Sdsqxcd-1t00

Satıcı: Fotoğrafline

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

4 14999.00
SanDisk 1 TB Extreme PRO microSDXC kart + SD adaptör + RescuePRO Deluxe, 200 MB/s'ye kadar, A2 Uygulama Performansı, UHS-I, Sınıf 10, U3, V30 ile

Satıcı: fotozeynep

15.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 15999
SanDisk 1 TB Extreme PRO microSDXC kart + SD adaptör + RescuePRO Deluxe, 200 MB/s'ye kadar, A2 Uygulama Performansı, UHS-I, Sınıf 10, U3, V30 ile

Satıcı: ARAS FOTO

15.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

6 15999
Sandısk Extreme Pro 1tb Micro Sd Hafıza Kartı 200MB/90MB SDSQXCD-1T00

Satıcı: FOTOÇARŞI | 36 yorum

16.498,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 16498.20
Sandısk 1Tb Mıcro Sd Extreme Pro Sdsqxcd-1T00-Gn6ma 1Tb 200Mb/S

Satıcı: nepalbilişim

16.846,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 16846.70
SanDisk Extreme Pro 1tb Micro Sd Hafıza Kartı 200mb/90mb Sdsqxcd-1t00

Satıcı: GpnTeknoloji

16.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 16899.00
Sandisk Extreme Pro Sdsqxcd-1t00-gn6ma 1 TB 200/140 MB/s microSDXC Uhs-ı A2 V30 Adaptörlü Hafıza Kartı 16.993,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

10 16993.00
Sandısk Extreme Pro SDSQXCD-1T00 1 TB Micro SD Hafıza Kartı

Satıcı: nepalbilisim

17.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 17399.00
Sandısk Extreme Pro SDSQXCD-1T00 1 TB Micro SD Hafıza Kartı

Satıcı: sanger

17.979,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 17979.00
Sandisk Extreme Pro 1Tb 200/140Mb/S Microsdxc Uhs-I A2 V30 Adaptörlü Hafıza Kartı Sdsqxcd-1T00-Gn6ma

Satıcı: GpnTeknoloji

17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 17999.00
Sandısk Extreme Pro 1TB Micro Sd Hafıza Kartı 200Mb/90Mb SDSQXCD-1T00

Satıcı: GpnTeknoloji

18.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

14 18899.00

Sandisk Extreme Pro microSD (1 TB) Fiyat Geçmişi

Sandisk Extreme Pro microSD Ürün Ailesi

Sandisk Extreme Pro microSD (1 TB) Temel Özellikleri

UHS Değeri:
UHS Hız Sınıfı:
U3
Video Hız Sınıfı:
V30

Sandisk Extreme Pro microSD (1 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu microSD
• Yükseklik 11 mm
• Genişlik 15 mm
• Derinlik 1 mm
• Renk Seçenekleri Kırmızı

Sandisk Extreme Pro microSD (1 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.