Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
SanDisk Extreme PRO microSDXC UHS-I hafıza kartı 64 GB + adaptör ve Rescue Pro Deluxe (akıllı telefonlar, aksiyon kameraları veya dronlar için, A2, C10, V30, U3, 170 MB/s iletim) Satıcı: HOBİ FOTO
1.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
1 1509
SanDisk Extreme Pro 64 Gb Micro Sd Hafıza Kartı A2 170Mb/S Satıcı: Hvtechnology
1.400,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
2 1400.00
SanDisk 64gb Micro Sd Extreme Pro 170mb/s Micro Sd Sdxc Sdsqxcy-064g-gn6ma Hafıza Kartı Satıcı: HOBİ FOTO
1.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 1499.00
SanDisk Extreme Pro 64 Gb Micro Sd Hafıza Kartı A2 170Mb/S Satıcı: Fotomalzeme
1.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
4 1499.00
SanDisk 64gb Micro Sd Extreme Pro 170mb/s Micro Sd Sdxc Sdsqxcy-064g-gn6ma Hafıza Kartı Satıcı: fotozeynep
1.689,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 1689.00
SanDisk Extreme PRO 64GB MicroSDXC UHS-1 A2 170MB/s + Adapter (SDSQXCY-064G-GN6MA) Satıcı: MAKRO FOTO
1.805,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
6 1805.00
Sandisk Extreme Pro Sdsqxcy-64g-gn6ma 64 GB MicroSDXC Uhs-1 A2 170 MB/s Micro SD Kart
1.798,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
54 dk önce
7 1808
64 GB
1.400,00 TL
128 GB
2.799,00 TL
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ