Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
SanDisk Extreme Pro 512GB 170MB/s A2 C10 V30 UHS-I U3 microSDXC Hafıza Kartı + Adaptör (SDSQXCZ-512G-GN6MA)
Satıcı: DEBA FOTOĞRAFÇILIK | 18 yorum
7.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 7999.00
Sandisk Extreme Pro 512Gb Micro Sdxc Uhs-1 A2 170Mb/S Hafıza Kartı Sdsqxcz-512G-Gn6Ma Satıcı: fotozeynep
8.729,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
2 8729.03
Sandisk Extreme Pro 512Gb Micro Sdxc Uhs-1 A2 170Mb/S Hafıza Kartı Sdsqxcz-512G-Gn6Ma Satıcı: 24FILM
8.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
3 8999.00
Sandisk Extreme Pro SDSQXCZ-512G-GN6MA 512 GB MicroSDXC Class 10 UHS-I Hafıza Kartı Satıcı: FotomaksFotoğraf
9.901,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
4 9901.54
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ