Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon.com.tr
1.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
1 1499.00 Sandisk Extreme Pro 64GB SDSDXEP-064G-GN4IN 280MB/S Uhs-Iı Sdxc 6k-4k UHD Hafıza KartıSatıcı: GpnTeknoloji
1.459,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 1459.00 SanDisk Extreme PRO 64GB SDSDXEP-064G-GN4IN 280MB/s UHS-II SDXC 6K-4K UHD Hafıza KartıSatıcı: Gpnteknoloji
1.492,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
3 1492.35 SanDisk Extreme PRO 64GB SDSDXEP-064G-GN4IN 280MB/s UHS-II SDXC 6K-4K UHD Hafıza KartıSatıcı: GpnTeknoloji
1.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
4 1499.00 SanDisk Extreme PRO 64 GB Sdsdxep-064G-Gn4In 280MB/s Uhs-Ii Sdxc 6K-4K UHD Hafıza KartıSatıcı: Tripodfoto
1.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 1509 Sandisk 64Gb Sdsdxep-064G-Gn4In 280Mb/S Uhs-Ii Sdxc 6K-4K Uhd Hafıza Kartı SiyahSatıcı: GpnTeknoloji
1.579,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 1579.00 SanDisk Extreme Pro SDSDXEP-064G-GN4IN UHS-II V60 U3 64 GB Hafıza Kartı 1.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
7 1809