Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
SanDisk 64GB Extreme CompactFlash Hafıza Kartı, 120MB/sn'e kadar - SDCFXSB-064G-G46 Satıcı: fotozeynep
7.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önce
1 7509
SanDisk 64 GB Extreme Compact Flash SDCFXSB-064G-G46 Hafıza Kartı Satıcı: etnafoto
7.659,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
2 7659.12
Sandisk 64GB CF Extreme Kart 120MB/S SDCFXSB-064G-G46 Satıcı: fotozeynep
7.759,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
3 7759.03
Sandisk 64GB Cf Extreme Kart 120MB/S SDCFXSB-064G-G46 - Beyaz
Satıcı: fotozeynep
8.798,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
4 8798.90
Sandisk 64GB CF Extreme Kart 120MB/S SDCFXSB-064G-G46 Satıcı: Erenler Ticaret
13.801,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
5 13801.86
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ
TASARIM