Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: KAPTAN BİLGİ TEKNOLOJİLERİ
469,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
1 469.65 Sponsorlu SanDisk 64GB Extreme SDXC UHS-I Class 10 Hafıza Kartı, 150MB/sn'e kadar - SDSDXV6-064G-GNCINSatıcı: fotozeynep
699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
2 699.00 Sandisk Extreme 64GB SDXC Card 150MB/s V30 UHS-I U3 Hafıza Kartı SDSDXV6-064G-GNCINSatıcı: fotozeynep | 326 yorum
678,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
3 678.90 Sandisk Extreme 64 GB Sdxc Card 150 MB/s V30 Uhs-İ U3 Hafıza Kartı Sdsdxv6-064G-Gnci̇nSatıcı: Fotozeynep
699,00 TL + Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 709 SanDisk Extreme 64 GB 150Mb/S C10 Sdsdxv6-064G-Gncın Sdxc Hafıza KartıSatıcı: veymut
749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 749.00 SanDisk Extreme 64 GB 150Mb/S C10 Sdsdxv6-064G-Gncın Sdxc Hafıza KartıSatıcı: fotozeynep
799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 799.00 Sandisk Extreme 64 GB 150MB/S C10 SDSDXV6-064G-GNCIN Sdxc Hafıza KartıSatıcı: EC SHOP
1.460,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
7 1460.01