Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: GpnTeknoloji | 5 yorum
365,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
1 365.00 Sandisk Extreme 64gb 170/80mb/s Microsdxc A2 V30 4k Kamera Ve Drone Hafıza Kartı Sdsqxah-064g-gn6mnSatıcı: GpnTeknoloji
379,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
2 379.00 Sandisk Extreme 64Gb 170/80Mb/S Microsdxc A2 V30 4K Aksiyon Kamera Ve Drone Hafiza Karti Sdsqxah-064G-Gn6mn 389,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 389.00 Sandisk Extreme 64GB 170/80MB/S Microsdxc A2 V30 4K Aksiyon Kamera ve Drone Hafıza Kartı SDSQXAH-064G-GN6MNSatıcı: GpnTeknoloji | 37 yorum
399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
4 399.00 Sandisk Extreme 64 GB 170 - 80 MB/s MicroSDXC A2 V30 4K Aksiyon Kamera Ve Drone Hafıza Kartı Sdsqxah-064G-Gn6MnSatıcı: GpnTeknoloji
385,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 395