Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: GpnTeknoloji
999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
1 999.00 Sandisk Gameplay 256GB SDSQXAV-256G-GN6XN 190/130MB/S 4K UHD Microsdxc A2 V30 Gaming Hafıza KartıSatıcı: GpnTeknoloji
1.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
2 1099.00 Sandisk Gameplay 256Gb Sdsqxav-256G-Gn6xn 190/130Mb/S 4K Uhd Microsdxc A2 V30 Gaming Hafiza KartiSatıcı: GpnTeknoloji
1.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
3 1199.00 Sandisk GamePlay 256 GB Sdsqxav-256G-Gn6Xn 190/130MB/s 4K UHD MicroSDXC A2 V30 Gaming Hafıza KartıSatıcı: GpnTeknoloji
1.199,00 TL + Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 1209 SanDisk GamePlay microSD kart mobil oyun/el konsolları için 256 GB (okuma hızı 190 MB/sn'ye kadar, A2, V30, U3)Satıcı: GpnTeknoloji
1.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
5 1299.00 SanDisk GamePlay 256GB 190/130MB/s 4K UHD microSDXC A2 V30 Gaming Hafıza KartıSatıcı: GpnTeknoloji
1.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 1299.00 Sandisk 256Gb Sdsqxav-256G-Gn6Xn 190/130Mb/S 4K Uhd Gaming Hafıza Kartı MaviSatıcı: GpnTeknoloji
1.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 1299.00