Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Çerçeve Boyutu:
SD
Hız Sınıfı:
UHS Değeri:

Sandisk Ultra SD (128 GB) Fiyatları

Sandisk Ultra 128GB 140MB/S Sdhc/sdxc Class 10 Uhs-I Hafıza Kartı SDSDUNB-128G-GN6IN

Satıcı: YMZ İLETİŞİM | 44 yorum

1.440,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

1 1440.57
SanDisk Ultra 128 GB 140 MB/s SDSDUNB-128G-GN6IN Class 10 UHS-I Hafıza Kartı

Satıcı: Hayyam Foto Teknik

1.325,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

2 1325.00
SanDisk Ultra 128 GB 140 MB/s SDSDUNB-128G-GN6IN Class 10 UHS-I Hafıza Kartı

Satıcı: FOTO ÇARŞI

1.357,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

3 1357.34
Sandisk Ultra 128GB 140MB/S Sdhc/sdxc Class 10 Uhs-I Hafıza Kartı SDSDUNB-128G-GN6IN

Satıcı: Hepsiburada | 44 yorum

1.574,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

4 1574.77
Sandısk 128Gb Ultra Sdsdunb-128G-Gn6ın Sdhc Hafıza Kartı

Satıcı: onlinealisverisyap

1.606,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 1606.10
Sandisk Ultra Sdsdunb-128g-gn6ın 128 GB 140 Mb/s Sdhc/sdxc Class 10 UHS-i SD Kart 1.586,61 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1596.61
Sandisk 128Gb Ultra 140Mb/S Sdhc/Sdxc Class 10 Uhs-I Sdsdunb-128G-Gn6ın Hafıza Kartı

Satıcı: hız market

1.729,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 1729.60
SanDisk Ultra SDSDUNB-128G-GN6IN 128 GB SDHC/SDXC Class 10 UHS-I Hafıza Kartı

Satıcı: zmteknoloji

1.774,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 1774.82
SanDisk Ultra SDSDUNB-128G-GN6IN 128 GB SDHC/SDXC Class 10 UHS-I Hafıza Kartı

Satıcı: ramazanmutlu

1.785,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 1785.49
SanDisk Ultra 128gb 140mb/s Sdhc/sdxc Class 10 Uhs-ı Hafıza Kartı Sdsdunb-128g-gn6ın

Satıcı: YMZ İLETİŞİM

1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 1799.00
SanDisk Ultra 128gb 140mb/s Sdhc/sdxc Class 10 Uhs-ı Hafıza Kartı Sdsdunb-128g-gn6ın

Satıcı: FOTO ÇARŞI TEKNOLOJİK ÜRÜNLER

1.809,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 1809.68

Sandisk Ultra SD (128 GB) Fiyat Geçmişi

Sandisk Ultra SD Ürün Ailesi

Sandisk Ultra 64 GB (SDSDUNB-064G-GN6IN) SD 64 GB 1.084,00 TL
Sandisk Ultra 128 GB (SDSDUNB-128G-GN6IN) SD 128 GB 1.325,00 TL

Sandisk Ultra SD (128 GB) Temel Özellikleri

SD
UHS Hız Sınıfı:
U1

Sandisk Ultra SD (128 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu SD
• Yükseklik 32 mm
• Genişlik 24 mm
• Derinlik 2 mm
• Renk Seçenekleri Gri

Sandisk Ultra SD (128 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.