Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sandisk Ultra 64GB 100MB/S Class 10 Uhs-I Hafıza Kartı SDSDUNR-064G-GN6IN Satıcı: Vipfiyat
944,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
1 944.10
Sandisk Ultra 64GB 100MB/S Class 10 Uhs-I Hafıza Kartı SDSDUNR-064G-GN6IN Satıcı: Hayyam Foto Teknik
1.029,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
2 1029.00
Sandisk Ultra 64Gb 100Mb/S Class 10 Uhs-I Hafıza Kartı Sdsdunr-064G-Gn6ın
Satıcı: VİPFİYAT
1.049,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 1049.00
Sandisk Ultra 64GB 100MB/S Class 10 Uhs-I Hafıza Kartı SDSDUNR-064G-GN6IN Satıcı: Vipfiyat
1.049,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
4 1049.00
SanDisk Ultra 64GB 100mb/s SDXC Hafıza Kartı Satıcı: Bikamera
1.649,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 1649.00
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ