Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Çerçeve Boyutu:
Hız Sınıfı:
UHS Değeri:

Sandisk Ultra microSD (32 GB) Fiyatları

SanDisk Ultra® 32GB 120MB/s microSDHC A1 Class 10 UHS-I Hafıza Kartı (SDSQUA4-032G-GN6MN)

Satıcı: GpnTeknoloji | 579 yorum

898,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 898.00
SanDisk Ultra 32 GB microSDHC 120 MB/s A1 Class 10 UHS-I

Satıcı: Amazon.com.tr

898,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

2 908
SanDisk 32gb Ultra Mıcrosdxc 120mb/s A1 Class 10 Uhs-ı

Satıcı: GpnTeknoloji

898,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 898.00
Sandisk Ultra 32Gb Sdsqua4-032G-Gn6mn Microsdxc Uhs-I 120Mb/S Hafıza Kartı

Satıcı: GpnTeknoloji

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 899.00
32GB MICRO SD ANDROID 120MB/S SANDISK SDSQUA4-032G-GN6MN

Satıcı: GpnTeknoloji

971,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 971.10
Sandisk Ultra SDSQUA4-032G-GN6MN 32 GB MicroSDHC A1 Class 10 UHS-I Hafıza Kartı

Satıcı: GpnTeknoloji

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 999.00
Sandisk 32Gb Ultra Mıcrosdxc 120Mb/S A1 Class 10 Uhs-I

Satıcı: Gpn Teknoloji

1.019,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 1019.00
SanDisk 32gb Ultra Mıcrosdxc 120mb/s A1 Class 10 Uhs-ı

Satıcı: FeyTechnology

1.160,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 1160.00
Sandisk 32Gb Ultra Mıcrosdxc 120Mb/S A1 Class 10 Uhs-I

Satıcı: Ümit Aksoy Aksaray

1.594,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 1594.00
Sandisk Ultra SDSQUA4-032G-GN6MN 32 GB MicroSDHC A1 Class 10 UHS-I Hafıza Kartı

Satıcı: umitaksoyelektronik

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 1599.00

Sandisk Ultra microSD (32 GB) Fiyat Geçmişi

Sandisk Ultra microSD (32 GB) Temel Özellikleri

UHS Hız Sınıfı:
U1

Sandisk Ultra microSD (32 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu microSD
• Yükseklik 11 mm
• Genişlik 15 mm
• Derinlik 1 mm
• Renk Seçenekleri Kırmızı

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları SDSQUA4-032G-GN6MA SDSQUA4-032G-GN6MN

Sandisk Ultra microSD İle En Çok Karşılaştırılan Hafıza Kartları

Sandisk Ultra microSD (32 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.