Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sony Cea-g640t 640 GB Tough CFExpress Type-A Hafıza Kartı
45.545,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
1 45545.00
Sony CFexpress Tip A Hafıza Kartı 640GB Satıcı: fotozeynep
46.318,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 sn önce
2 46328
Sony CFexpress Tip A Hafıza Kartı 640GB Satıcı: ARAS FOTO
46.318,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
3 46328
Sony CEA-G640T 640GB Tough CFExpress Type-A Hafıza Kartı Satıcı: fotozeynep
48.499,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
4 48499.03
Sony 640GB Cfexpress Type A Tough Hafıza Kartı (CEA-G640T)
Satıcı: fotozeynep
54.888,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 54888.90
640 GB
45.545,00 TL
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ
TASARIM