Ürün Tipi:
Cinsiyet:
Beden:
Bel Ölçüsü:
85-125 cm
Islaklık Göstergesi:
Var

Actual Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Fiyatları

Actual Yetişkin Emici Külot Hasta Bezi Medium 30'Lu

Satıcı: BİLGEMED

421,50 TL

(14,05 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 421.50
Actual Yetişkin Hasta Bezi Bağlamalı Medium -Orta Boy / 30'Lu -3 Paket 90 Adet

Satıcı: BEZEVİM

1.376,90 TL

(15,30 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 1376.90
Actual Yetişkin Hasta Bezi Medium 30 Lu Paket

Satıcı: BEZEVİM

540,00 TL

(18,00 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 540.00
Actual Hasta Altı Bezi Orta Boy 30 Lu

Satıcı: BEZEVİM

575,90 TL

(19,20 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 575.90
Actual Yetişkin Emici Külot Hasta Bezi Medium 30'lu

Satıcı: bilgemed

583,10 TL

(19,44 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

5 583.10
Actual Yetişkin Bezi Bel Bantlı M - Medium - Orta 30 Adet

Satıcı: Mandaş Group

583,70 TL

(19,46 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 583.70
Actual Hasta Altı Bezi Orta Boy 30 Lu

Satıcı: Mandaş Group

599,89 TL

(20,00 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

7 599.89
Actual Belbantlı Orta Boy M 30'Lu 4 Adet Hasta Bezi

Satıcı: Kentpa Mümessillik

1.323,80 TL

(44,13 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 1323.80
Actual Hasta Bezi Bağlamalı 30 Adet Medium(3 Adet)

Satıcı: BEZEVİM

1.408,00 TL

(46,93 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 1408.00
Actual Emici Külot 30'Lu 4 Adet Medium Yetişkin Hasta Bezi

Satıcı: Kentpa Mümessillik

1.753,10 TL

(58,44 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 1753.10

Actual Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Fiyat Geçmişi

Actual Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Ürün Ailesi

Actual Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Actual Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.