Ürün Tipi:
Cinsiyet:
Beden:
Yoğunluk:
Bel Ölçüsü:
85-125 cm
Islaklık Göstergesi:
Var

Canped Large Anatomik Bez 8 Adet Fiyatları

Canped Anatomik Hastabezi Normal Büyük 8'Li

Satıcı: Happy Center

240,07 TL

(30,01 TL/Adet)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 250.07
Canped Anatomik Yetişkin Hasta Bezi Büyük Boy L 8 x 8'Li 64 Adet

Satıcı: umutmedikal

1.735,50 TL

(27,12 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 1735.50
Canped Anatomik Hastabezi Normal Büyük 8 li

Satıcı: canped

242,50 TL

(30,31 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 242.50
Canped Anatomik Hastabezi Normal Büyük 8 li

Satıcı: azul

253,00 TL

(31,63 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 253.00
Canped Anatomik Yetişkin Bezi 8 Adet // L

Satıcı: HAKANITRIYAT

281,30 TL

(35,16 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

5 281.30
Canped Anatomik Hastabezi Normal Büyük 8'Li

Satıcı: Neomed Market

288,00 TL

(36,00 TL/Adet)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 298
Canped Anatomik Hastabezi Normal Büyük 8'Li

Satıcı: Hakan Itriyat

288,96 TL

(36,12 TL/Adet)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 298.96
Canped Anatomik Büyük Boy (L) 8'Li Hasta Bezi

Satıcı: VİTAMERA

294,50 TL

(36,81 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

8 294.50
Canped Anatomık Hasta Bezi Büyük 8 Adet

Satıcı: kremsaglık

301,20 TL

(37,65 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

9 301.20
Canped Anatomik Hastabezi Normal Büyük 8'Li

Satıcı: VİTAMERA Sağlıklı Yaşam

316,16 TL

(39,52 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

10 316.16
Canped Anatomik Hastabezi Normal Büyük 8 li

Satıcı: krmsaglik

326,33 TL

(40,79 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 326.33
Canped Anatomik Hastabezi Normal Büyük 8 li

Satıcı: vitamera

327,19 TL

(40,90 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

12 327.19
Canped Anatomik Hastabezi Normal Büyük 8 li

Satıcı: otuz2

338,90 TL

(42,36 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

13 338.90
Canped Anatomik Hastabezi Normal Büyük 8'Li

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

361,75 TL

(45,22 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

14 361.75
CANPED ANATOMIK BUYUK 8 ADET

Satıcı: VİTAMERA Sağlıklı Yaşam

377,33 TL

(47,17 TL/Adet)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 387.33
Canped Anatomik Hastabezi Normal Büyük 8 li

Satıcı: Kalafatlar

409,28 TL

(51,16 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

16 409.28
Canped 8'Lı Buyuk Hasta Bezı

Satıcı: KALAFATLAR

413,90 TL

(51,74 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

17 413.90

Canped Large Anatomik Bez 8 Adet Fiyat Geçmişi

Canped Large Anatomik Bez 8 Adet Temel Özellikleri

85-125 cm
Var

Canped Large Anatomik Bez 8 Adet Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Canped Large Anatomik Bez 8 Adet Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.