Ürün Tipi:
Cinsiyet:
Beden:
Yoğunluk:
Bel Ölçüsü:
85-125 cm
Islaklık Göstergesi:
Var

Canped Medium Anatomik Bez 10 Adet Fiyatları

Canped Anatomik Hastabezi Normal Orta 10Lu

Satıcı: kaytika

225,40 TL

(22,54 TL/Adet)

+ 82,50 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 235.4
Canped Anatomik Hasta Bezi Orta Boy(M) 10'Lu 8 Paket 80 Adet

Satıcı: umut med

1.420,00 TL

(17,75 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 1420.00
Canped Anatomik Hasta Bezi Orta Boy(M) 10Lu 8 Paket 80 Adet

Satıcı: kaytika

1.460,60 TL

(18,26 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 1460.60
Canped Anatomik Hastabezi Normal Orta 10 lu

Satıcı: kaytika

239,95 TL

(24,00 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 239.95
Canped Anatomik Hastabezi Normal Orta 10'Lu

Satıcı: Happy Center

240,07 TL

(24,01 TL/Adet)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

5 250.07
Canped Anatomik Yetişkin Bezi M 10'Lu

Satıcı: Neomed

240,30 TL

(24,03 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 240.30
Canped Anatomik Hastabezi Normal Orta 10 lu

Satıcı: Neomed

242,08 TL

(24,21 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 242.08
Canped Anatomik Hastabezi Normal Orta 10 lu

Satıcı: canped

242,50 TL

(24,25 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 242.50
Canped Anatomik Hastabezi Normal Orta 10'Lu

Satıcı: Neomed Market

244,00 TL

(24,40 TL/Adet)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

9 254
Canped Anatomik Hastabezi Normal Orta 10 lu

Satıcı: azul

253,00 TL

(25,30 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 253.00
Canped Anatomik Yetişkin Bezi 10 Adet // M

Satıcı: HAKANITRIYAT

281,30 TL

(28,13 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 281.30
Canped Anatomık Hasta Bezi Orta 10 Adet

Satıcı: kremsaglık

289,00 TL

(28,90 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 289.00
Canped Anatomık Hasta Bezi Orta 10 Adet

Satıcı: VİTAMERA

292,80 TL

(29,28 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 292.80
Canped Anatomik Hastabezi Normal Orta 10'Lu

Satıcı: VİTAMERA Sağlıklı Yaşam

315,33 TL

(31,53 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

14 315.33
Canped Anatomik Hastabezi Normal Orta 10 lu

Satıcı: krmsaglik

325,25 TL

(32,53 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

15 325.25
Canped Anatomik Hastabezi Normal Orta 10 lu

Satıcı: vitamera

332,37 TL

(33,24 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

16 332.37
Canped Anatomik Hastabezi Normal Orta 10 Lu

Satıcı: IYAŞ AVM

342,70 TL

(34,27 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

17 342.70
Canped Anatomik Hastabezi Normal Orta 10 lu

Satıcı: LokmanHekimSağlık

355,11 TL

(35,51 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

18 355.11
CANPED ANATOMIK ORTA 10 ADET

Satıcı: VİTAMERA Sağlıklı Yaşam

380,24 TL

(38,02 TL/Adet)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

19 390.24
Canped Anatomik Yetişkin Hasta Alt Bezi Orta Boy (M)10 Adet

Satıcı: umut med

383,90 TL

(38,39 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

20 383.90
Canped Anatomik Hastabezi Normal Orta 10 lu

Satıcı: Kalafatlar

409,28 TL

(40,93 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

21 409.28
Canped 10'Lu Orta Hasta Bezı

Satıcı: KALAFATLAR

413,90 TL

(41,39 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

22 413.90
Canped Anatomik Hastabezi Normal Orta 20 Adet

Satıcı: kaytika

432,70 TL

(43,27 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

23 432.70
Canped Anatomik Hastabezi Normal Orta 10 Lu X 4 Adet PKT.CANPED.141 M

Satıcı: bezevim

818,69 TL

(81,87 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

24 818.69

Canped Medium Anatomik Bez 10 Adet Fiyat Geçmişi

Canped Medium Anatomik Bez 10 Adet Temel Özellikleri

85-125 cm
Var

Canped Medium Anatomik Bez 10 Adet Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Canped Medium Anatomik Bez 10 Adet Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.