Ürün Tipi:
Cinsiyet:
Beden:
Yoğunluk:
Bel Ölçüsü:
100-150 cm
Islaklık Göstergesi:
Var

Canped Polietilenli Belbantlı Large Yetişki Hasta Bezi 30 Adet Fiyatları

Canped Belbantlı Polietilen Büyük Boy L 30'Lu Hasta Bezi

Satıcı: Cicimama Market

848,90 TL

(28,30 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 848.90
Canped Belbantlı Polietilen Yetişkin Hasta Bezi L 2 x 30'Lu

Satıcı: bezevim

1.770,89 TL

(29,51 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 1770.89
Canped Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Polietilenli Büyük Boy 30 Adet

Satıcı: BEZEVİM

899,10 TL

(29,97 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 899.10
Canped Hasta Bezi Polietilenli Büyük Boy (L) 30'Lu

Satıcı: BEZEVİM

899,10 TL

(29,97 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 899.10
Canped Polietilen Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi L Beden 30/Lu 2 Paket

Satıcı: BEZEVİM

1.799,10 TL

(29,99 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 1799.10
Canpet Canped Polietilen Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi L Beden 30/Lu 2 Paket

Satıcı: BEZEVİM

1.799,10 TL

(29,99 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 1799.10
Canped Belbantlı Polietilen Yetişkin Hasta Bezi L 2 X 30'Lu

Satıcı: BEZEVİM

1.799,10 TL

(29,99 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 1799.10
Canped Belbantlı Polietilen Hasta Bezi Büyük Boy(L) 30 Lu 2 Paket

Satıcı: BEZEVİM

1.799,10 TL

(29,99 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 1799.10
Canped Belbantlı Polietilen Hasta Bezi Büyük Boy(L) 30'Lu 4 Paket

Satıcı: BEZEVİM

3.599,10 TL

(29,99 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 3599.10
Canped Belbantlı Polietilen Hasta Bezi Büyük Boy(l) 30 lu 2 Paket

Satıcı: BEZEVİM

1.805,91 TL

(30,10 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 1805.91
Canped Yetişkin Bel Bantlı Polietilenli Hasta Bezi L 30'Lu

Satıcı: bezevim

930,93 TL

(31,03 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 930.93
Canped Belbantlı Polietilen Yetişkin Hasta Bezi L 2 x 30'Lu

Satıcı: BİLMARMARKET

2.046,82 TL

(34,11 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

12 2046.82
Canped Belbantlı Polietilen Büyük Boy L 30'Lu 2 Adet Hasta Bezi

Satıcı: Cicimama Market

1.589,60 TL

(52,99 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 1589.60
Canped Belbantlı Polietilen Büyük Boy L 30'Lu 3 Adet Hasta Bezi

Satıcı: Cicimama Market

2.569,50 TL

(85,65 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 2569.50

Canped Polietilenli Belbantlı Large Yetişki Hasta Bezi 30 Adet Fiyat Geçmişi

Canped Polietilenli Belbantlı Large Yetişki Hasta Bezi 30 Adet Temel Özellikleri

100-150 cm
Var

Canped Polietilenli Belbantlı Large Yetişki Hasta Bezi 30 Adet Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Canped Polietilenli Belbantlı Large Yetişki Hasta Bezi 30 Adet Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.