Ürün Tipi:
Cinsiyet:
Beden:
Yoğunluk:
Bel Ölçüsü:
85-125 cm
Islaklık Göstergesi:
Var

Canped Polietilenli Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Fiyatları

Canped Belbantlı Polietilen Yetişkin Hasta Bezi Orta Boy M 30'Lu

Satıcı: kaytika

649,95 TL

(21,67 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 649.95
Canped Belbantlı Polietilen Orta Boy M 30 Lu Hasta Bezi

Satıcı: Cicimama Market

764,60 TL

(25,49 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 764.60
Canped Belbantlı Polietilen Hasta Bezi Orta Boy (M) 30'Lu 2 Paket

Satıcı: BEZEVİM

1.529,90 TL

(25,50 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 1529.90
Canped Yetişkin Bezi Bel Bantlı Polietilen M - Orta - Medium 30 Adet Tekli Pk

Satıcı: Mandaş Group

817,20 TL

(27,24 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 817.20
Canped Hasta Bezi Polietilenli Bel Bantlı Orta Boy 30 Lu Paket

Satıcı: Bilmar Market

825,70 TL

(27,52 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 825.70
Canped Belbantlı Polietilen Hasta Bezi Orta Boy (M) 30Lu 4 Paket

Satıcı: BEZEVİM

3.374,90 TL

(28,12 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 3374.90
Canped Belbantlı Polietilen Hasta Bezi Orta Boy (m) 30lu 4 Paket

Satıcı: BEZEVİM

3.439,91 TL

(28,67 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 3439.91
Canped Hasta Bezi Polietilenli Orta Boy (M) 30'Lu

Satıcı: BEZEVİM

877,40 TL

(29,25 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 877.40
Canped Belbantlı Polietilen Yetişkin Hasta Bezi Orta Boy M 30'Lu

Satıcı: bezevim

879,91 TL

(29,33 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 879.91
Canped Belbantlı Polietilen Hasta Bezi Orta Boy (m) 30'lu 2 Paket

Satıcı: BEZEVİM

1.762,91 TL

(29,38 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 1762.91
Canped Belbantlı Polietilen Yetişkin Hasta Bezi Orta Boy M 30'Lu

Satıcı: BİLMARMARKET

890,87 TL

(29,70 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 890.87
Canped Belbantlı Polietilen Yetişkin Hasta Bezi Orta Boy M 30'Lu x 2 60 Adet

Satıcı: kaytika

1.249,95 TL

(41,67 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

12 1249.95
Canped Belbantlı Polietilen Orta Boy M 30'Lu 2 Adet Hasta Bezi

Satıcı: Cicimama Market

1.528,30 TL

(50,94 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

13 1528.30
Canped Hasta Bezi Orta Polietilen 30'Lu X2

Satıcı: BEZEVİM

1.529,90 TL

(51,00 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

14 1529.90
Canped Belbantlı Polietilen Yetişkin Hasta Bezi Orta Boy M 30'Lu x 2 60 Adet

Satıcı: bezevim

1.654,31 TL

(55,14 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

15 1654.31
Canped Belbantlı Polietilen Yetişkin Hasta Bezi Orta Boy M 30'Lu x 2 60 Adet

Satıcı: BİLMARMARKET

1.677,43 TL

(55,91 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

16 1677.43
Canped Hasta Bezi Orta Polietilen 30'lu X2

Satıcı: BEZEVİM

1.848,91 TL

(61,63 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

17 1848.91
Canped Belbantlı Polietilen Orta Boy M 30 Lu 3 Adet Hasta Bezi

Satıcı: Cicimama Market

2.128,50 TL

(70,95 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

18 2128.50
Canped Belbantlı Polietilen Orta Boy M 30'Lu 4 Adet Hasta Bezi

Satıcı: Cicimama Market

2.888,00 TL

(96,27 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

19 2888.00

Canped Polietilenli Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Fiyat Geçmişi

Canped Polietilenli Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Ürün Ailesi

Canped Polietilenli Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 9 Adet Hasta Bezi 9 adet 403,77 TL(44,86 TL/Adet)
Canped Polietilenli Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Hasta Bezi 30 adet 649,95 TL(21,67 TL/Adet)

Canped Polietilenli Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Temel Özellikleri

85-125 cm
Var

Canped Polietilenli Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Canped Polietilenli Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.