Ürün Tipi:
Cinsiyet:
Beden:
Yoğunluk:
Bel Ölçüsü:
100-150 cm
Islaklık Göstergesi:
Var

Canped Tekstil Yüzeyli Large Gece Belbantlı Yetişkin Bezi 7 Adet Fiyatları

Canped Hasta Bezi Belbantlı Gece Büyük 7'Li

Satıcı: BEZEVİM

359,90 TL

(51,41 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 359.90
Canped Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Gece L 28'Li

Satıcı: umut med

833,70 TL

(29,78 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 833.70
Canped Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Gece L 28'li

Satıcı: umutmedikal

880,00 TL

(31,43 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

3 880.00
Canped Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Gece L 42'li

Satıcı: Neomed

1.468,44 TL

(34,96 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

4 1468.44
Canped Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Gece L 28'li

Satıcı: Neomed

990,00 TL

(35,36 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

5 990.00
Canped Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Gece L 28'li

Satıcı: bezevim

1.113,09 TL

(39,75 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 1113.09
Canped Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Gece L 42'li

Satıcı: bezevim

1.669,69 TL

(39,75 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

7 1669.69
Canped Belbantlı Hasta Bezi Büyük Gece 42'Li

Satıcı: BEZEVİM

1.709,90 TL

(40,71 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 1709.90
Canped Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Gece L 14'lü

Satıcı: bezevim

607,09 TL

(43,36 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

9 607.09
Canped Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Gece L 42'li

Satıcı: umutmedikal

1.936,00 TL

(46,10 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

10 1936.00
Canped Büyük Gece Bel Bantlı Hastabezi 7'li

Satıcı: BEZEVİM

381,84 TL

(54,55 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

11 381.84
Canped Hasta Bezi Belbantlı Gece Büyük 7'li

Satıcı: BEZEVİM

381,84 TL

(54,55 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

12 381.84
Canped Belbantlı Gece Büyük Eko (Large/Night) Hasta Bezi 14 Adet 2 Paket

Satıcı: umut med

895,00 TL

(63,93 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 895.00
Canped Hasta Bezi Belbantlı Gece Büyük 7'li

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

454,85 TL

(64,98 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

14 454.85
Canped Gece Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Büyük Boy (L) 120 Adet 4 Paket

Satıcı: Cicimama Market

3.150,20 TL

(112,51 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 3150.20
Canped Belbantlı Hastabezi Büyük Gece 7'Li

Satıcı: Gold Global

813,20 TL

(116,17 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

16 813.20
CANPED TEKSTİL LARGE GECE 30 ADET

Satıcı: Neomed Market

839,00 TL

(119,86 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

17 839.00
Canped Belbantlı Gece Eko L-Large Beden 28 Adet

Satıcı: Neomed Market

1.002,50 TL

(143,21 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

18 1002.50
Canped Gece Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Büyük Boy 28 Adet (14X2)

Satıcı: BEZEVİM

1.039,40 TL

(148,49 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

19 1039.40

Canped Tekstil Yüzeyli Large Gece Belbantlı Yetişkin Bezi 7 Adet Fiyat Geçmişi

Canped Tekstil Yüzeyli Large Gece Belbantlı Yetişkin Bezi 7 Adet Ürün Ailesi

Canped Tekstil Yüzeyli Large Gece Belbantlı Yetişkin Bezi 7 Adet Hasta Bezi 7 adet 359,90 TL(29,78 TL/Adet)
Canped Tekstil Yüzeyli Large Gece Belbantlı Yetişkin Bezi 14 Adet Hasta Bezi 14 adet 547,40 TL(38,57 TL/Adet)

Canped Tekstil Yüzeyli Large Gece Belbantlı Yetişkin Bezi 7 Adet Temel Özellikleri

100-150 cm
Var

Canped Tekstil Yüzeyli Large Gece Belbantlı Yetişkin Bezi 7 Adet Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Canped Tekstil Yüzeyli Large Gece Belbantlı Yetişkin Bezi 7 Adet Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.