Ürün Tipi:
Cinsiyet:
Beden:
Yoğunluk:
Bel Ölçüsü:
85-125 cm
Islaklık Göstergesi:
Var

Canped Tekstil Yüzeyli Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Fiyatları

Prosafe Belbantlı Textil Yüzey Hasta Bezi 30'Lu Medium

Satıcı: umut med

539,00 TL

(17,97 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 539.00
Canped Belbantlı Tekstil Yüzeyli Hasta Bezi Orta Boy Medium 30 lu

Satıcı: ekonomikolsun

665,00 TL

(22,17 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

2 665.00
Canped Belbantlı Tekstil Yüzeyli Orta Boy (M) 30'Lu 4 Paket Hasta Bezi

Satıcı: umut med

2.690,00 TL

(22,42 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 2690.00
Canped Belbantlı Tekstil Yüzeyli Hasta Bezi Orta (M) 30'Lu

Satıcı: İLKBAHAR MEDİKAL

674,10 TL

(22,47 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 674.10
Canped Tekstil Yüzeyli Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Orta Boy M 2 x 30'lu 60 Adet

Satıcı: Neomed

1.378,96 TL

(22,98 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1378.96
Canped Belbantlı Tekstil Yüzeyli Hasta Bezi Medium 30'Lu

Satıcı: Bebek ve Sağlık

691,30 TL

(23,04 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 691.30
Canped Hasta Bezi Yetişkin Bel Bantlı Tekstil Yüzey M-Orta Boy 30 Adet Tekli Pk ( Teklidir)

Satıcı: umut med

694,00 TL

(23,13 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 694.00
Canped Tekstil Yüzeyli Belbantlı Orta Boy M 30'Lu Hasta Bezi

Satıcı: BİLGEMED

698,40 TL

(23,28 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 698.40
Canped Tekstil Yüzeyli Belbantlı Orta Boy M 30'Lu Hasta Bezi

Satıcı: Cicimama Market

705,00 TL

(23,50 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 705.00
Canped Belbantlı Tekstil Yüzeyli Hasta Bezi Orta 30'Lu Medium

Satıcı: umut med

712,00 TL

(23,73 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 712.00
Canped Tekstil Yüzeyli Belbantlı Hasta Bezi Medium 30'Lu

Satıcı: umut med

712,00 TL

(23,73 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 712.00
Canped Belbantlı Tekstil Yüzeyli Hasta Bezi Orta 30'Lu Medium

Satıcı: umut med

718,00 TL

(23,93 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 718.00
Canped Belbantlı Tekstil Yüzeyli Hasta Bezi Orta Boy Medium 30 lu

Satıcı: Neomed Market

725,00 TL

(24,17 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

13 725.00
Canped Belbantlı Tekstil Yüzeyli Hasta Bezi Orta Boy Medium 30 lu

Satıcı: Happy Center

808,78 TL

(26,96 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

14 808.78
Canped Belbantlı Tekstil Yüzeyli Hasta Bezi Medium 30'lu 2 Paket

Satıcı: bilgemed

1.641,50 TL

(27,36 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

15 1641.50
Canped Tekstil Yüzeyli Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Orta Boy M 2 x 30'lu 60 Adet

Satıcı: umutmedikal

1.716,00 TL

(28,60 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 1716.00
Canped Belbantlı Medium Tekstil Hasta Bezi 30lu 2paket 60 Adet

Satıcı: Bebek ve Sağlık

1.719,91 TL

(28,67 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

17 1719.91
Canped-Belbantlı Tekstil Yüzeyli Hasta Bezi Medium 30'lu

Satıcı: umut medikal

880,00 TL

(29,33 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

18 890
Canped Tekstil Yüzeyli Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Orta Boy M 30'Lu x 2 60 Adet

Satıcı: Neomed

1.378,96 TL

(45,97 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

19 1378.96
Canped Tekstil Yüzeyli Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Orta Boy M 30'Lu x 2 60 Adet

Satıcı: Medcenter

1.495,12 TL

(49,84 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

20 1495.12
Canped Tekstil Yüzeyli Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Orta Boy M 30'Lu x 2 60 Adet

Satıcı: LokmanHekimSağlık

1.575,20 TL

(52,51 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

21 1575.20
Canped Tekstil Yüzeyli Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Orta Boy M 30'lu x 2 60 Adet

Satıcı: umut medikal

1.590,00 TL

(53,00 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

22 1600
Canped Tekstil Yüzeyli Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Orta Boy M 30'Lu x 2 60 Adet

Satıcı: umutmedikal

1.672,00 TL

(55,73 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

23 1672.00
Canped Tekstil Yüzeyli Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Orta Boy M 30'Lu x 2 60 Adet

Satıcı: anlmedikal

1.936,00 TL

(64,53 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

24 1936.00

Canped Tekstil Yüzeyli Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Fiyat Geçmişi

Canped Tekstil Yüzeyli Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Ürün Ailesi

Canped Tekstil Yüzeyli Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Hasta Bezi 30 adet 539,00 TL(17,97 TL/Adet)
Canped Tekstil Yüzeyli Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 9 Adet Hasta Bezi 9 adet 1.282,05 TL(142,45 TL/Adet)

Canped Tekstil Yüzeyli Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Temel Özellikleri

85-125 cm
Var

Canped Tekstil Yüzeyli Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Canped Tekstil Yüzeyli Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.