Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
(8,71 TL/Adet)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 261.17 Curelex Belbantli Tekstil Yuzey Orta Boy Medium 30'Lu 8 Paket Hasta Bezi 2.120,80 TL(8,84 TL/Adet)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 2120.80 Hasta Bezi Curelex ( M) Eco 30 Lu 8697405346790 269,11 TL(8,97 TL/Adet)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 269.11 Curelex Yetişkin Hasta Bezi M 4 x 30'LuSatıcı: ucuzabezal
1.199,00 TL(9,99 TL/Adet)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
4 1199.00 Curelex Curalex Hasta Bezi Medium 30lu 2li PaketSatıcı: Akor Hijyen Medikal
622,00 TL(10,37 TL/Adet)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 622.00 Curelex Yetişkin Hasta Bezi Curulex Medium 30’luSatıcı: Medikal Deposu
311,99 TL(10,40 TL/Adet)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 311.99 Curelex Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi M 30'LuSatıcı: ucuzabezal
323,00 TL(10,77 TL/Adet)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
7 323.00 Curelex Yetişkin Hasta Bezi M 4 x 30'LuSatıcı: collectiveshop
1.561,60 TL(13,01 TL/Adet)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
8 1561.60 Curelex Yetiskin Hasta Bezi Medium Ekonomik Orta Boy 30Lu 464,20 TL(15,47 TL/Adet)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 464.20 Curelex Yetişkin Hasta Bezi Curulex Medium 30’luSatıcı: collectiveshop
475,20 TL(15,84 TL/Adet)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 475.20 Curelex Yetiskin Hasta Bezi M Beden 30Lu 8697405346790 479,10 TL(15,97 TL/Adet)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 479.10 Curelex Yetişkin Hasta Bezi M Beden 30'lu 8697405346790Satıcı: OPİS
479,00 TL(15,97 TL/Adet)
+ Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
12 489 Curelex Yetiskin Hasta Bezi Medium Ekonomik Orta Boy 30'Lu / 2 Adet 542,18 TL(18,07 TL/Adet)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 542.18 Curelex Yetişkin Hasta Bezi Medium Ekonomik Orta Boy 30'Lu / 2 AdetSatıcı: ucuzabezal
649,00 TL(21,63 TL/Adet)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
14 649.00 Curelex Yetişkin Hasta Bezi Medium Ekonomik Orta Boy 30'Lu / 2 AdetSatıcı: collectiveshop
852,00 TL(28,40 TL/Adet)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
15 852.00 Curelex Yetiskin Hasta Bezi Medium Ekonomik Orta Boy 30Lu / 2 Adet 858,00 TL(28,60 TL/Adet)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
16 858.00 Curelex Medium Ekonomik Orta Boy 30'Lu 4 Adet Yetiskin Hasta Bezi 1.013,30 TL(33,78 TL/Adet)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
17 1013.30