Ürün Tipi:
Cinsiyet:
Beden:
Bel Ölçüsü:
50-90 cm
Islaklık Göstergesi:
Var

Fresh Life Small Belbantlı Yetişkin Bezi 120 Adet Fiyatları

Freshlife Belbantlı Hasta Bezi S-Small Beden 120 Adet

Satıcı: Neomed Market

1.425,70 TL

(11,88 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1425.70
Freshlife Belbantlı Hasta Bezi S-Small Beden 120 Adet

Satıcı: Neomed Market

1.445,00 TL

(12,04 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

2 1445.00
Freshlife 4'lü Small Bel Bantlı Yetişkin Hasta Bezi 30X4 (120 Adet)

Satıcı: PureBaby | 31 yorum

1.446,90 TL

(12,06 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 1446.90
Freshlife Belbantlı Tekstil Hasta Bezi Küçük Boy S 120 Adet

Satıcı: Neomed

1.491,20 TL

(12,43 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 1491.20
Freshlife Belbantlı Tekstil Hasta Bezi Küçük Boy S 120 Adet

Satıcı: medikaltoptanciniz

1.496,00 TL

(12,47 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 1496.00
Freshlife 4'lü Small Bel Bantlı Yetişkin Hasta Bezi 30X4 (120 Adet)

Satıcı: Neomed | 39 yorum

1.498,60 TL

(12,49 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 1498.60
Freshlife 4'lü Small Bel Bantlı Yetişkin Hasta Bezi 30X4 (120 Adet)

Satıcı: bilgemed06

1.540,00 TL

(12,83 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 1540.00
Freshlife 4'Lü Small Yetişkin Belbantlı Hasta Bezi 30X4 (120 Adet)

Satıcı: Sağlık Store

1.800,00 TL

(15,00 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 1800.00
Freshlife 4'Lü Small Yetişkin Belbantlı Hasta Bezi 30X4 (120 Adet) S

Satıcı: BEYAZMEDİKAL

1.820,50 TL

(15,17 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1820.50
4'lü Freshlife Small Bel Bantlı Yetişkin Hasta Bezi 30x4 (120 Adet)

Satıcı: PUREBABY

1.924,00 TL

(16,03 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 1934
4'Lü Freshlife Small Bel Bantlı Yetişkin Hasta Bezi 30X4 (120 Adet)

Satıcı: PUREBABY

2.226,00 TL

(18,55 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 2226.00
Freshlife Yetişkin Bezi Bel Bantlı S - Küçük - Small 120 Adet (4Pk*30)

Satıcı: Mandaş Group

2.276,50 TL

(18,97 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 2276.50
Freshlife 4'lü Small Bel Bantlı Yetişkin Hasta Bezi 30X4 (120 Adet)

Satıcı: mxmedinex-ltd-sti

2.335,99 TL

(19,47 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

13 2335.99
FreshLife Yetişkin Hasta Bezi Bel Bantlı S - Küçük - Small 120 Adet (4PK*30)

Satıcı: Mandaş Group

2.339,60 TL

(19,50 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

14 2339.60

Fresh Life Small Belbantlı Yetişkin Bezi 120 Adet Fiyat Geçmişi

Fresh Life Small Belbantlı Yetişkin Bezi 120 Adet Ürün Ailesi

Fresh Life Small Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Hasta Bezi 30 adet 393,00 TL(11,21 TL/Adet)
Fresh Life Small Belbantlı Yetişkin Bezi 120 Adet Hasta Bezi 120 adet 1.425,70 TL(11,88 TL/Adet)

Fresh Life Small Belbantlı Yetişkin Bezi 120 Adet Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Fresh Life Small Belbantlı Yetişkin Bezi 120 Adet Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.