Ürün Tipi:
Cinsiyet:
Beden:
Bel Ölçüsü:
120-160 cm
Islaklık Göstergesi:
Var

Fresh Life XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 120 Adet Fiyatları

Freshlife Belbantlı Xl Ekstra Large Büyük Hasta Bezi 120 Adet

Satıcı: Neomed Market

1.687,00 TL

(14,06 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 1687.00
Freshlife Belbantlı Hasta Bezi Xl-Extra Large Beden 120 Adet

Satıcı: Neomed Market

1.740,20 TL

(14,50 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 1740.20
Freshlife Belbantlı Ekstra Large Büyük Boy Yeti̇şki̇n 120-160 Cm 120 Adet Hasta Bezi

Satıcı: Neomed Market

1.740,20 TL

(14,50 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 1740.20
Freshlife 4'Lü Xlarge Yetişkin "Belbantlı" Hasta Bezi 30X4 (120 Adet)

Satıcı: indirgetir

1.742,40 TL

(14,52 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 1742.40
Freshlife 4'lü Xlarge Beden Extra Büyük Boy Yetişkin Hasta Bezi 30x4 120 Adet XL

Satıcı: indirgetir

1.805,00 TL

(15,04 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 1805.00
Freshlife Belbantlı Xl Ekstra Large Büyük Hasta Bezi 120 Adet

Satıcı: Sağlık Medikal

1.805,00 TL

(15,04 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 1805.00
Freshlife Belbantlı Xl 120 Adet Yetişkin Hasta Bezi

Satıcı: NETKAL TÜRKİYE

1.899,00 TL

(15,83 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 1899.00
4'lü Freshlife Xlarge Bel Bantlı Yetişkin Hasta Bezi 30x4 (120 Adet)

Satıcı: PUREBABY

2.279,00 TL

(18,99 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 2289
Freshlife Hasta Bezi 120 Adet Xlarge

Satıcı: Sağlık Store

2.474,00 TL

(20,62 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 2474.00
Freshlife Belbantlı Xl Ekstra Large Büyük Hasta Bezi 120 Adet

Satıcı: Sağlık Store

2.474,90 TL

(20,62 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 2474.90
Freshlife Hasta Bezi 120 Adet Xlarge Xl

Satıcı: BEYAZMEDİKAL

2.500,00 TL

(20,83 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 2500.00
Freshlife Belbantlı Xl Ekstra Large Büyük Hasta Bezi 120 Adet Xl

Satıcı: BEYAZMEDİKAL

2.530,00 TL

(21,08 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 2530.00
4'Lü Freshlife Xlarge Bel Bantlı Yetişkin Hasta Bezi 30X4 (120 Adet)

Satıcı: PUREBABY

2.538,00 TL

(21,15 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 2538.00

Fresh Life XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 120 Adet Fiyat Geçmişi

Fresh Life XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 120 Adet Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Fresh Life XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 120 Adet Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.