Ürün Tipi:
Cinsiyet:
Beden:
Yoğunluk:
Bel Ölçüsü:
100-150 cm
Islaklık Göstergesi:
Var

Holder Large Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Fiyatları

Holder Large Yetişkin Hasta Bezi - 30 Adet

Satıcı: Neomed Market

470,00 TL

(15,67 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 470.00
Holder Yetişkin Hasta Bezi Büyük Boy L 4 x 30'lu

Satıcı: E-GrossMarket

1.699,81 TL

(14,17 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 1699.81
Holder Yetişkin Hasta Bezi Büyük Boy L 2 x 30'lu

Satıcı: E-GrossMarket

855,20 TL

(14,25 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 855.20
Holder Yetişkin Hasta Bezi Büyük Boy L 3 x 30'lu

Satıcı: E-GrossMarket

1.324,23 TL

(14,71 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

4 1324.23
Holder Yetişkin Hasta Bezi L 4 x 30'lu

Satıcı: Neomed

1.846,75 TL

(15,39 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 1846.75
Holder Yetişkin Hasta Bezi Büyük Boy L 4 x 30'lu

Satıcı: Neomed

1.846,75 TL

(15,39 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 1846.75
Holder Yetişkin Hasta Bezi Büyük Boy ( Large) 30 Adet

Satıcı: egrossmarket

471,90 TL

(15,73 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 471.90
Holder Yetişkin Hasta Bezi Büyük Boy ( Large) 30 Adet

Satıcı: egrossmarket

471,90 TL

(15,73 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 471.90
Holder Yetişkin Hasta Bezi Büyük Boy ( Large) 30 Adet

Satıcı: egrossmarket

471,90 TL

(15,73 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 471.90
Holder Yetişkin Hasta Bezi Büyük Boy ( Large) 30 Adet

Satıcı: egrossmarket

471,90 TL

(15,73 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 471.90
Holder Yetişkin Hasta Bezi Büyük Boy L 2 x 30'lu

Satıcı: Neomed

959,42 TL

(15,99 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

11 959.42
Holder Large Yetişkin Hasta Bezi - 30 Adet

Satıcı: e-grossmarket

496,97 TL

(16,57 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

12 496.97
Holder Tekstil Yüzeyli Belbantlı Hasta Bezi Büyük Boy L 30'Lu

Satıcı: E-GrossMarket

502,76 TL

(16,76 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

13 502.76
Holder Tekstil Yüzeyli Belbantlı Hasta Bezi Büyük Boy L 30'Lu

Satıcı: Neomed

523,32 TL

(17,44 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

14 523.32
Holder Hasta Bezi L 30 Adet

Satıcı: Neomed Market

527,80 TL

(17,59 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 527.80
Holder Bel Bantlı Tekstil Yüzey L Büyük 30 Adet Hasta Bezi

Satıcı: Neomed Market

534,30 TL

(17,81 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 534.30
Holder Belbantlı Hasta Bezi 30 Lu Large (L)

Satıcı: Neomed Market

534,30 TL

(17,81 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 534.30
Holder Belbantlı Hasta Bezi L-Large Beden 30 Adet

Satıcı: Neomed Market

534,30 TL

(17,81 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 534.30
Holder Hasta Bezi Belbantlı Large Eko 30 Lu

Satıcı: kremsaglık

543,60 TL

(18,12 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

19 543.60
Holder Hasta Bezi Belbantlı Large Eko 30 Lu

Satıcı: VİTAMERA

554,80 TL

(18,49 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

20 554.80
Holder Tekstil Yüzeyli Belbantlı Hasta Bezi Büyük Boy L 30'Lu

Satıcı: krmsaglik

563,24 TL

(18,77 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

21 563.24
Holder Tekstil Yüzeyli Belbantlı Hasta Bezi Büyük Boy L 30'Lu

Satıcı: vitamera

575,65 TL

(19,19 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

22 575.65
Holder Yetişkin Hasta Bezi Büyük Boy ( Large ) 30 Adet x 4 Adet

Satıcı: Neomed Market

1.599,00 TL

(53,30 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

23 1599.00
Holder Yetişkin Hasta Bezi Büyük Boy ( Large ) 30 Adet x 4 Adet

Satıcı: e-grossmarket

1.659,23 TL

(55,31 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

24 1659.23

Holder Large Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Fiyat Geçmişi

Holder Large Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Temel Özellikleri

100-150 cm
Var

Holder Large Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Holder Large Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.