Ürün Tipi:
Cinsiyet:
Beden:
Yoğunluk:
Bel Ölçüsü:
85-125 cm
Islaklık Göstergesi:
Var

Holder Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Fiyatları

Holder Medium Yetişkin Hasta Bezi - 30 Adet

Satıcı: Neomed Market

412,00 TL

(13,73 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 412.00
Holder Yetişkin Hasta Bezi Orta Boy M 3 x 30'lu

Satıcı: E-GrossMarket

1.160,47 TL

(12,89 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 1160.47
Holder Yetişkin Hasta Bezi Orta Boy M 4 x 30'lu

Satıcı: Neomed

1.594,11 TL

(13,28 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 1594.11
Holder Yetişkin Hasta Bezi Orta Boy M 4 x 30'lu

Satıcı: E-GrossMarket

1.614,37 TL

(13,45 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 1614.37
Holder Yetişkin Hasta Bezi Orta Boy M 3 x 30'lu

Satıcı: Neomed

1.214,36 TL

(13,49 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 1214.36
Holder Yetişkin Hasta Bezi Orta Boy M 2 x 30'lu

Satıcı: E-GrossMarket

824,05 TL

(13,73 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 824.05
Holder Tekstil Yüzey Orta Boy (M) 30'Lu 2 Paket Hasta Bezi

Satıcı: Neomed Market

856,20 TL

(14,27 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 856.20
Holder Yetişkin Hasta Bezi M Beden 30Lu 8697405344413

Satıcı: OPİS

440,10 TL

(14,67 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 440.10
Holder Yetişkin Hasta Bezi Orta Boy ( Medium) 30 Adet

Satıcı: egrossmarket

440,90 TL

(14,70 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 440.90
Holder Yetişkin Hasta Bezi Orta Boy ( Medium) 30 Adet

Satıcı: egrossmarket

440,90 TL

(14,70 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 440.90
Holder Medium Yetişkin Hasta Bezi - 30 Adet

Satıcı: e-grossmarket

457,37 TL

(15,25 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

11 457.37
Holder Belbantlı Hasta Bezi 30 Lu Medium (M)

Satıcı: Neomed Market

460,00 TL

(15,33 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 460.00
Holder 30 Adet Medium Yetişkin Hasta Bezi

Satıcı: Neomed Market

460,00 TL

(15,33 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

13 460.00
Holder Belbantlı Hasta Bezi M-Medium Beden 30 Adet

Satıcı: Neomed Market

460,00 TL

(15,33 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

14 460.00
Holder Yetişkin Hasta Bezi Orta Boy Medium 30 Adet M

Satıcı: E-GrossMarket

461,82 TL

(15,39 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

15 461.82
Holder 7 Damla Yetişkin Emici Hasta Bezi M 2 x 30'Lu

Satıcı: Neomed

947,85 TL

(15,80 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

16 947.85
Holder Medium Yetişkin Hasta Bezi - 30 Adet

Satıcı: Ege medikal

639,00 TL

(21,30 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

17 639.00
Holder Yetişkin Hasta Bezi Medium Orta Boy 30'Lu / 2 Adet

Satıcı: Neomed

822,36 TL

(27,41 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

18 822.36
Holder Belbantlı Orta Boy M 30'Lu 3 Adet Hasta Bezi

Satıcı: Neomed Market

1.238,60 TL

(41,29 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

19 1238.60
Holder Yetişkin Hasta Bezi Medium Orta Boy 30'Lu / 4 Adet

Satıcı: Neomed

1.570,85 TL

(52,36 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

20 1570.85
Holder Hasta Bezi M 30'Lu x 4 120 Adet

Satıcı: Neomed

1.574,10 TL

(52,47 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

21 1574.10
Holder Belbantlı Orta Boy M 30'Lu 4 Adet Hasta Bezi

Satıcı: Neomed Market

1.603,00 TL

(53,43 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

22 1603.00

Holder Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Fiyat Geçmişi

Holder Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Temel Özellikleri

85-125 cm
Var

Holder Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Holder Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.