Ürün Tipi:
Cinsiyet:
Beden:
Yoğunluk:
Bel Ölçüsü:
50-90 cm
Islaklık Göstergesi:
Var

Holder Small Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Fiyatları

Holder Small Yetişkin Hasta Bezi - 30 Adet

Satıcı: Neomed Market

392,00 TL

(13,07 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 392.00
Holder Yetişkin Hasta Bezi Küçük Boy Small 4 x 30'lu

Satıcı: Neomed

1.528,22 TL

(12,74 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 1528.22
Holder Tekstil Yüzeyli Belbantlı Hasta Bezi Küçük Boy S 30'Lu

Satıcı: Neomed

429,87 TL

(14,33 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 429.87
Holder Small Yetişkin Hasta Bezi - 30 Adet S

Satıcı: Neomed

429,87 TL

(14,33 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 429.87
Holder Belbantlı Hasta Bezi 30 Lu Small (S)

Satıcı: Neomed Market

433,80 TL

(14,46 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 433.80
Holder Bel Bantlı Tekstil Yüzey S Küçük 30 Adet Hasta Bezi

Satıcı: Neomed Market

433,80 TL

(14,46 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 433.80
Holder Hasta Bezi Bel Bantlı Small 30'Lu

Satıcı: Neomed Market

433,80 TL

(14,46 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 433.80
Holder Belbantlı Hasta Bezi S-Small Beden 30 Adet

Satıcı: Neomed Market

433,80 TL

(14,46 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 433.80
Holder Hb Small 30 Lu Belbantlı

Satıcı: kremsaglık

486,20 TL

(16,21 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 486.20
Holder Hb Small 30 Lu Belbantlı

Satıcı: VİTAMERA

495,10 TL

(16,50 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 495.10
Holder Yetişkin Hasta Bezi Küçük Boy S 30'lu

Satıcı: krmsaglik

505,61 TL

(16,85 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 505.61
Holder Tekstil Yüzeyli Belbantlı Hasta Bezi Küçük Boy S 30'Lu

Satıcı: vitamera

516,69 TL

(17,22 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

12 516.69
Holder Small Yetişkin Hasta Bezi - 30 Adet

Satıcı: Ege medikal

621,00 TL

(20,70 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 621.00
Holder Small Yetişkin Hasta Bezi - 30 Adet

Satıcı: VİTAMERA Sağlıklı Yaşam

909,28 TL

(30,31 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

14 909.28
Holder Belbantlı Küçük Boy S 30'Lu 4 Adet Hasta Bezi

Satıcı: Neomed Market

1.486,90 TL

(49,56 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 1486.90

Holder Small Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Fiyat Geçmişi

Holder Small Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Temel Özellikleri

50-90 cm
Var

Holder Small Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Holder Small Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.