Ürün Tipi:
Cinsiyet:
Beden:
Yoğunluk:
Islaklık Göstergesi:
Var

Holder Xlarge Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi 30 Adet Fiyatları

Holder Belbantlı Hasta Bezi XL-Extra Large Beden 30 Adet

Satıcı: Neomed Market

469,00 TL

(15,63 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 469.00
Holder Yetişkin Hasta Bezi Ekstra Büyük Boy XL 4 x 30'lu

Satıcı: E-GrossMarket | 4 yorum

1.778,39 TL

(14,82 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 1778.39
Holder Yetişkin Hasta Bezi Ekstra Büyük Boy XL 2 x 30'lu

Satıcı: E-GrossMarket | 11 yorum

893,99 TL

(14,90 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 893.99
Holder Yetişkin Hasta Bezi Ekstra Büyük Boy XL 4 x 30'lu

Satıcı: Neomed

1.840,08 TL

(15,33 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 1840.08
Holder Yetişkin Hasta Bezi Ekstra Büyük Boy XL 3 x 30'lu

Satıcı: E-GrossMarket

1.382,39 TL

(15,36 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 1382.39
Holder Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi XL 4 x 30'lu

Satıcı: Neomed

1.847,38 TL

(15,39 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 1847.38
Holder Yetişkin Hasta Bezi Ekstra Büyük Boy XL 2 x 30'lu

Satıcı: Neomed

958,54 TL

(15,98 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 958.54
Holder Yetişkin Hasta Bezi Ekstra Büyük Boy ( X Large) 30 Adet

Satıcı: egrossmarket

501,90 TL

(16,73 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 501.90
Holder Yetişkin Hasta Bezi Ekstra Büyük Boy ( X Large) 30 Adet

Satıcı: egrossmarket

501,90 TL

(16,73 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 501.90
Holder Yetişkin Hasta Bezi Ekstra Büyük Boy X Large 30 Adet Diğer

Satıcı: E-GrossMarket

502,39 TL

(16,75 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 502.39
Holder Tekstil Yüzey Ekstra Büyük Boy (Xl) 30'Lu Hasta Bezi

Satıcı: Neomed Market

504,10 TL

(16,80 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 504.10
Holder Belbantlı Yetişkin Bezi XL Beden 30 Lu

Satıcı: E-GrossMarket

521,75 TL

(17,39 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

12 521.75
Holder Belbantlı Hasta Bezi 30 Lu X Large (Xl)

Satıcı: Neomed Market

529,40 TL

(17,65 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 529.40
Holder Belbantlı Hasta Bezi Xl-Extra Large Beden 30 Adet

Satıcı: Neomed Market

529,40 TL

(17,65 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 529.40
Holder Belbantlı Yetişkin Bezi XL Beden 30 Lu

Satıcı: Neomed

544,70 TL

(18,16 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

15 544.70
Holder Hasta Bezi Belbantlı ( Xl) 30 Lu 8697405346660

Satıcı: Ege medikal

702,00 TL

(23,40 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 702.00
Holder Belbantlı Yetişkin Bezi XL Beden 30 Lu

Satıcı: egemedikal09

721,60 TL

(24,05 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

17 721.60
Holder Belbantlı Ekstra Büyük Boy Xl 30'Lu 4 Adet Hasta Bezi

Satıcı: Neomed Market

1.820,30 TL

(60,68 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 1820.30

Holder Xlarge Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi 30 Adet Fiyat Geçmişi

Holder Xlarge Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi 30 Adet Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Holder Xlarge Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi 30 Adet Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.