Ürün Tipi:
Cinsiyet:
Beden:
Yoğunluk:
Bel Ölçüsü:
80-115 cm
Islaklık Göstergesi:
Var

Jender Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 120 Adet Fiyatları

Jender Bel Bantlı Hasta Bezi M 120 Adet

Satıcı: Neomed Market

1.486,00 TL

(12,38 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 1486.00
Jender Emici Bel Bantlı Yetişkin Hasta Bezi Medium 120 Adet

Satıcı: PETFOR

1.599,90 TL

(13,33 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 1599.90
Jender Bel Bantlı Hasta Bezi M 120 Adet

Satıcı: PETFOR

1.619,90 TL

(13,50 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 1619.90
Jender Hasta Bezi M 120 Adet

Satıcı: petfor

1.699,00 TL

(14,16 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 1699.00
Jender Bel Bantlı Hasta Bezi M-Medium Beden 120 Adet

Satıcı: Neomed Market

1.741,00 TL

(14,51 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 1741.00
Jender 5.5 Damla Belbantlı Hasta Bezi M Beden 4 x 30'Lu 120 Adet

Satıcı: Neomed

1.745,92 TL

(14,55 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 1745.92
Jender 5.5 Damla Belbantlı Hasta Bezi M Beden 4 x 30'Lu 120 Adet

Satıcı: petfor

1.981,10 TL

(16,51 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 1981.10
Jender Bel Bantlı Hasta Bezi Medium 30X4 120 Adet

Satıcı: PETFOR

2.049,90 TL

(17,08 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 2049.90
Jender 5.5 Damla Belbantlı Hasta Bezi M Beden 4 x 30'Lu 120 Adet

Satıcı: ruat-pharma

2.112,00 TL

(17,60 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 2112.00
Jender Hasta Bezi M 120 Adet

Satıcı: deva-pharma

3.080,00 TL

(25,67 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 3080.00

Jender Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 120 Adet Fiyat Geçmişi

Jender Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 120 Adet Temel Özellikleri

80-115 cm
Var

Jender Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 120 Adet Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Jender Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 120 Adet Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.