Ürün Tipi:
Cinsiyet:
Beden:
Yoğunluk:
Bel Ölçüsü:
120-170 cm
Islaklık Göstergesi:
Var

Joly XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Fiyatları

Joly Esnek Bel Bantlı Yetişkin Hasta Bezi Xlarge 30'Lu Paket

Satıcı: Neomed Market

670,00 TL

(22,33 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 670.00
Joly Belbantlı Hasta Bezi Extra Büyük Boy XL 2 x 30'Lu

Satıcı: Neomed

1.271,93 TL

(21,20 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 1271.93
Joly Belbantlı Ekstra Büyük Boy (Xl) 30'Lu 4 Paket Hasta Bezi

Satıcı: Neomed Market

2.733,70 TL

(22,78 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 2733.70
Joly Esnek Bel Bantlı Yetişkin Hasta Bezi Xlarge 30lu 2 Paket 60 Adet

Satıcı: ekonomikolsun

1.380,00 TL

(23,00 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 1380.00
Joly Belbantlı Ekstra Büyük Boy (Xl) 30’Lu 4 Paket Hasta Bezi

Satıcı: Asr Home

2.766,60 TL

(23,06 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 2766.60
Joly Belbantlı Hasta Bezi XL 30'Lu

Satıcı: Neomed

707,04 TL

(23,57 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 707.04
Joly Belbantlı Hasta Bezi XL 30'Lu

Satıcı: Medcenter

711,92 TL

(23,73 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 711.92
Joly Belbantlı Hasta Bezi Extra Büyük Boy XL 3 x 30'Lu

Satıcı: Neomed

2.228,60 TL

(24,76 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 2228.60
Joly Belbantlı Extra Large 30'Lu Hasta Bezi

Satıcı: Neomed Market

751,60 TL

(25,05 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 751.60
Joly Belbantlı Hasta Bezi Xl-Extra Large Beden 30 Adet

Satıcı: Neomed Market

751,60 TL

(25,05 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 751.60
Joly Esnek Bel Bantlı Yetişkin Hasta Bezi Xlarge 30Lu 2 Paket 60 Adet

Satıcı: Asr Home

1.522,50 TL

(25,38 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 1522.50
Joly Yetişkin Hasta Bezi X-Large 30 Adet

Satıcı: MİHRAMED

826,20 TL

(27,54 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 826.20
Joly Belbantlı Hasta Bezi Xlarge 30'Lu

Satıcı: MİHRAMED

827,10 TL

(27,57 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 827.10
Joly Esnek Bel Bantlı Yetişkin Hasta Bezi Xlarge 30'Lu Paket

Satıcı: MiHRAMED

859,20 TL

(28,64 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

14 859.20
Joly Belbantlı Hasta Bezi Extra Büyük Boy XL 3 x 30'Lu

Satıcı: asrmedikal

2.596,00 TL

(28,84 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

15 2596.00
Joly Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi XLarge 30 Adet

Satıcı: Bebek ve Sağlık

869,70 TL

(28,99 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 869.70
Joly Belbantlı Hasta Bezi Extra Büyük Boy XL 2 x 30'Lu

Satıcı: asrmedikal

1.760,00 TL

(29,33 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

17 1760.00
Joly Xl Belbantlı Hasta Bezi 30 Adet

Satıcı: IŞIK MEDİKAL

882,00 TL

(29,40 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

18 882.00
Joly Belbantlı Hasta Bezi XL 30'Lu

Satıcı: mihramed

950,00 TL

(31,67 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

19 950.00
Joly Belbantlı Hasta Bezi Extra Büyük Boy XL 3 x 30'Lu

Satıcı: mihramed

2.850,00 TL

(31,67 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

20 2850.00
Joly Belbantlı Hasta Bezi XL 30'Lu

Satıcı: anlmedikal

968,00 TL

(32,27 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

21 968.00
Joly Belbantlı Hasta Bezi Extra Büyük Boy XL 8 x 30'Lu

Satıcı: mihramed

7.900,00 TL

(32,92 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

22 7900.00
Joly Yetişkin Bezi Bel Bantlı XL-Ekstra Large-Extra Large 30 Adet

Satıcı: Mandaş Group

1.574,99 TL

(52,50 TL/Adet)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

23 1584.99
Joly Belbantlı Ekstra Büyük Boy Xl 30'Lu 3 Adet Hasta Bezi

Satıcı: Asr Home

2.262,00 TL

(75,40 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

24 2262.00
Joly Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Extra Büyük 30 Lu X 4 Adet

Satıcı: MİHRAMED

3.014,10 TL

(100,47 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

25 3014.10

Joly XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Fiyat Geçmişi

Joly XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Ürün Ailesi

Joly XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Temel Özellikleri

120-170 cm
Var

Joly XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Joly XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.